دسته‌ها
اخبار

بیاموزید برای شروع بهترین کیس

اگر از طرفداران سیستم عامل ویندوز هستید و می خواهید لپ تاپی با عملکرد عالی، مشخصات فنی بالا و طراحی مدرن و متمایز تهیه کنید، لپ تاپ های دل در ارائه آن عالی هستند. اگر می خواهید ماینینگ را شروع کنید، RX 6700 XT انتخاب ارزشمندی است که باید در نظر بگیرید. قیمت لپ تاپ گیمینگ ارزان چقدر است؟ این شرکت برای متمایز کردن کارت گرافیک های مخصوص لپ تاپ از پسوند “M” استفاده می کند. جدای از نام این برند، لنوو یکی از اصلی ترین بازیکنان و رقبای شرکت هایی همانند ایسوس، ایسر، و MSI در دنیای لپ تاپ است. بدون شک نه دنیای گیمینگ متوقف میشود و نه شما، پس آینده نگر باشید. جادوی DALL-E و دیگر مولدهای نظیر آن نه صرفاً به شناخت اشیا بهصورت جداگانه بلکه در درک فوقالعادهی آنها از روابط بین اشیا است؛ بهطوری که وقتی از آن میخواهید «فضانوردی سوار بر اسب» را ایجاد کند، خوب میداند منظور شما از این خواسته دقیقاً چیست.

اوپنایآی مدلهای تأثیرگذاری از خانواده جیپیتی منتشر کرده که به ترتیب شماره گذاری شدهاند تا سری GPT-n خود را تشکیل دهند. آنها با برنامه ایکسکافی میتوانستند تصویر زنده را بصورت یک ابزارک در گوشه صفحه نمایش خود مشاهده کنند. درحالحاضر، افرادی که به ChatGPT دسترسی دارند، میتوانند از پلتفرم Dall-E نیز استفاده کنند. تصاویری که DALL-E 2 قادر به ایجاد آنها است، حالا ۱۰۲۴ در ۱۰۲۴ پیکسل هستند و از تکنیکهای جدیدی چون «inpainting» استفاده میکنند که در آن بخشهایی از تصویر به انتخاب کاربر با تصویر دیگری جایگزین میشوند. نسخهی اول DALL-E براساس مدل GPT-3 توسعه یافت و تنها به ایجاد تصاویری در ابعاد ۲۵۶ در ۲۵۶ پیکسل محدود بود. الگوریتمهای گوگل به شکلی عمل میکنند که بر اساس رفتار کاربران، بهترین نتیجه رتبه را بگیرد؛ یعنی رفتاران کاربران است که به گوگل نشان میدهد مثلاً نیت هر کاربر از جستوجوی یک عبارت چیست. مدلهای مولد در تولید محتوا، چه تصویری، چه صوتی، چه متنی و ویدیویی فوقالعادهاند؛ مثلا همین چتبات ChatGPT که اینروزها حسابی سروصدا بهپا کرده، از مدل زبانی بزرگ مبتنیبر مدل مولد استفاده میکند و میتواند تقریبا به تمام درخواستهای کاربران، از تولید شعر و فیلمنامه گرفته تا نوشتن مقاله و کد، در عرض چند ثانیه پاسخ دهد؛ آنهم بهگونهای که نمیتوان تشخیص داد پاسخ را انسان ننوشته است.

این پلتفرم بر بستر دیسکورد قابل استفاده است و نسخهی رایگان آن به کاربران اجازهی چند درخواست محدود را میدهد. اما نکتهی چالشبرانگیز آموزش مدلهای مولد، تعریف سیستم امتیازدهی برای آنها است. سیستم فوق از گرافیک پرقدرت و پردازنده نسل سیزدهمی اینتل برخوردار است و از گیمینگ 2K گرفته تا کار با برنامه های تخصصی و گرافیکی می توانید روی آن حساب باز کنید. سیستم Jukebox واقعاً حیرتانگیز است. حجم دادههایی که ChatGPT با آنها آموزش داده شده به حدی وسیع است که خواندن تمام آنها به «هزار سال عمر انسانی» نیاز دارد. توزیع: با توجه به آن که انتظار میرود در این مرحله تقاضا از جانب مشتریان منجر به افزایش تمایل فروشندگان به فروش این محصول گردد بایستی توزیع را گستردهتر و با استراتژی توزیع حداکثری پیش برد. منبع تغذیه از مهم ترین واحدهایی است که در هر کامیپوتر وجود دارد و بسیاری از افراد برای خرید بهترین کیس اسمبل شده به آن بی توجهی می کنند.این منبع می تواند برق مورد نیاز برای بخش های مختلف یک کامیپوتر را به خوبی فراهم کند. به زبان ساده، سئوی کلاه خاکستری یک چیزی بین سیاه و سفید است؛ یعنی برای بهبود رتبهٔ سایت، روشهای تقریباً غیرقانونی (از نظر گوگل) را طوری به کار میگیرد که گوگل از غیرقانونیبودن آن خبردار نشود.