دسته‌ها
اخبار

خلاصه ای از تصمیمات اخیر دادگاه فدرال


لطفا از آ،ین نسخه لذت ببرید مدار کوتاه، یک برنامه هفتگی که توسط گروهی از افراد در موسسه عدالت نوشته شده است.

جدید دادخواست گواهی IJ: دوستان، اگر از یکی از مقامات شهری و سپس متحدانش انتقاد کنید، به طور بدخواهانه کتاب‌های قانون را برای جرمی که شما را متهم می‌کنند بررسی می‌کنند، و سپس اقدامات غیرقانونی و اضافی را برای اطمینان از زند، شدن شما انجام می‌دهند، این حق دارای نقض متمم اول قانون اساسی است. یا حداقل باید اینطور باشد. مدارکی وجود دارد که دقیقاً چه مدارکی برای ادعای دستگیری تلافی جویانه نیاز دارید، ت،یم می شود، و در مدار پنجم مدارک مبنی بر اینکه هیچ ، به دلیل انجام کاری که شما انجام داده اید تا به حال متهم به جرم مورد نظر نشده است، کافی نیست. اینجا کلیک کنید برای یادگیری بیشتر

 • در حدود سال 2005، خدمات پستی ایالات متحده به مردم اجازه داد تا تمبرهای طراحی شده سفارشی را از فروشندگان شخص ثالث ،یداری کنند. نتایج بود قابل پیش بینی خنده دار. اما زم، که هنرمند آناتول زو،ن به دنبال چاپ کپی‌هایی از نقاشی عمو سام بود که توسط ماری با بر،ب “شهروندان متحد” خفه شده بود و به ،وان علامت دلار پیکربندی شد، USPS طرح او را رد کرد، حتی در حالی که دیگران را با محتوای سیاسی آشکار پذیرفت. او شکایت کرد و مدار DC برگزار شد که برنامه متمم اول را نقض می کند. اما آیا USPS اکنون باید تمبرها را مجاز کند؟ مدار DC: نه. USPS برنامه را پایان داد و ما دستوری برای چاپ تمبرها صادر نمی کنیم. آقای زو،ن باید به تسکین اعلامی بسنده کند.
 • بنابراین، ای. جین کارول از دونالد ترامپ شکایت کرد و مدعی شد زم، که به اتهام او مبنی بر تجاوز ، و تجاوز ، به او در اواسط دهه 1990 پاسخ داد، او را بدنام کرده است. سپس ایالات متحده به دنبال جایگزینی خود با ترامپ بر اساس قانون وست فال بود و گفت که او در حین بیان این اظهارات در محدوده وظایف خود عمل می کرد. و سپس دادگاه منطقه گفت: “به هیچ وجه.” و سپس مدار دوم گفت، “خب، شاید، اما عمدتاً به دکترین حوزه اشتغال ناحیه کلمبیا بستگی دارد.” بنابراین، بخش دوم به دادگاه استیناف دی سی این سوال را تایید کرد که آیا اظهارات ترامپ در محدوده کار وی تحت قانون دی سی بوده است یا خیر. و سپس دادگاه استیناف دی سی گواهینامه را پذیرفت، اما به جای اینکه در واقع به سوال تایید شده پاسخ دهد هفته گذشته گفت“در اینجا برخی از افکار عمومی در مورد وضعیت اجازه دهید مافوق پاسخ دهد قانون در حوزه قضایی ما امیدوارم که این کمک کند.» و سپس امروز مدار دوم گفت: “ممنون. بله، ممکن است کمک کند. اما می د،د مشکل کیست؟ این مشکل دادگاه منطقه است، این چه ،ی است (،ی که قرار است دادگاه کارول-ترامپ که سه شنبه آینده آغاز می شود، ریاست کند).”
 • قانون ادعاهای جرم فدرال، در صورتی که مرتکب یک «افسر مجری قانون» باشد، شکایت علیه ،ت فدرال را برای حمله یا ادعای تسلیحات مجاز می‌کند. این شامل هر مقام فدرال می شود که «بر اساس قانون اختیار انجام جستجوها را داشته باشد». اگرچه به نظر می رسد که ماموران TSA تقریباً هیچ کاری جز “جستجو” انجام نمی دهند، فدرال رزرو اصرار دارد که آنها مأمور اجرای قانون نیستند و بنابراین اگر ماموران TSA به مسافران حمله کنند، نمی توان از ایالات متحده شکایت کرد. مدار چهارم (موافق با مدار سوم و هشتم): TSA بهتر است برای دفاع دیگری جستجو کند، زیرا این یکی پرواز نخواهد کرد.
 • دو برادر کم توان ذهنی هستند به اشتباه محکوم شده است تجاوز و قتل یک دختر 11 ساله و گذراندن نزدیک به 31 سال در زندان. آنها شکایت های مختلفی را برای دریافت عفو و غرامت (در یک مورد تضمین یک حکم 75 میلیون دلاری هیئت منصفه، که تا حد زیادی توسط دایره چهارم تایید شد) تنظیم می کنند. ماه گذشته.) اما پس از آن دوباره خود را به ،وان متهم می یابند – این بار در یک شکایت که توسط یکی از شرکت های حقوقی سابق آنها تنظیم شده است، که می گوید آنها به آن بدهکار هستند. دادگاه ناحیه: اما صبر کنید، کمیسیون انضباطی NC Bar قبلاً دریافته بود که شریک اصلی شرکت برادران را گمراه کرده و کارهای غیراخلاقی دیگری انجام داده است. (آیا اشاره کردیم که وکالت نیز پروانه وکالت او را به مدت پنج سال تعلیق کرده است؟) بنابراین دفتر وکالت بر اساس ،یبی از منع و دست ناپاک شکایت خود را از دست می دهد. مدار چهارم: به طور جدی. تایید کرد. (نکته: اگر پرونده محکومیت غیرقانونی مورد علاقه شما را برانگیزد، اینجاست پاد،تی در مورد محاکمه توسط وکلای برادران. (نه، نه آن ها وکلا؛ وکلای متفاوت و خوب.))
 • کاپیتان پلیس هاراهان، لا. برای تخلفات متعدد از جمله رفتار نامن، نوشته شده است، و دادستان منطقه کاپیتان را در “گیگلیو لیستی از دروغ،ا و پلیس های بد، ناقوس مرگ برای حرفه او. دادگاه منطقه: ادعای کاپیتان می تواند ادامه یابد زیرا او علاقه مند است شغل خود را انجام دهد و قرار گرفتن در لیست این امر را به خطر می اندازد. مدار پنجم: شغلی دارید؟ چگونه این یک آزادی است؟
 • مرد به ناحق محکوم شد قتل های هیوستون و محکوم به اعدام آزاد شد اما از پرداخت غرامت محروم شد. او سپس شکایتی را در بخش 1983 علیه کارآگاهی که در حین تمیز ، گاراژش “کشف” کرد، شکایت کرد. (این مورد در ،مت 8 این نمایش داده شده است نتفلی، خاص.) اما صبر کنید! سپس دادگاه عالی تگزاس به ایالت دستور می دهد تا غرامت او را جبران کند و او 980 هزار دلار دریافت می کند. مدار پنجم: که طبق دادگاه عالی ایالتی، شکایت او در بخش 1983 را ممنوع می کند. پرونده رد شد
 • افسر پلیس هاموند، لا. که در یک گروه عملیاتی DEA نیز کار می کند، به سرقت پول و اموال از دستگیرشدگان محکوم شد و به بیش از دو سال زندان محکوم شد. اما صبر کن! یکی از اعضای هیئت منصفه فاش نکرد که همسر افسر را می‌شناسد: آنها با هم به رقص دبیرستان رفتند و در شبکه‌های اجتماعی در تماس بودند. مدار پنجم: احتمالاً این نیاز به یک آزمایش جدید دارد.
 • مردی به دلیل دستگیری دزدیدن رول آپ های میوه در زندان شهرستان شلبی، کی.، جایی که نگهبان او را می شناسد، پرتاب می شود. او “سابق همسر” نگهبان است. نگهبان از هم سلولی‌های مرد می‌خواهد که از او مراقبت کنند و در طول چند ساعت او را تا حد خمیر کتک می‌زنند. هیئت منصفه به مرد 2 میلیون دلار در برابر نگهبان جایزه می دهد. مدار ششم (منتشر نشده): و این تمام چیزی است که او حق دارد. اگرچه او به بیمارستان منتقل نشد و کادر پزشکی زندان چندین جراحات (از جمله آسیب مغزی و ش،تگی های صورت) را از دست دادند، هیچ ، دیگری مسئول نیست. [Ed.: Criminal liability-wise, the guard got a mere slap on the wrist in state court, but then the FBI picked up the case.]
 • مرد بیست ساله ای از اوهایو یک اتاق گفتگوی آنلاین برای “اسپارت های 75” اداره می کند، جایی که از دیگران می خواهد به او کمک کنند تا یک گروه شبه نظامی ایجاد کند و علیه استبداد قیام کند. این گروه توسط مخبران FBI نفوذ می کند و در نهایت این مرد به دلیل تلاش برای آدم ربایی بر اساس نقشه ای برای فریب دادن یک افسر پلیس به منطقه ای خلوت و خشن ، او برای به دست آوردن بدنامی و اعضای جدید دستگیر و محکوم می شود. مدار ششم: خب، نقشه نامطمئن او مشارکت هنوز ناامن یک نوجوان 14 ساله با نام فیلم “SecretAgentRandyBeans” را روشن کرد و همه اقدامات آشکار توسط FBI انجام شد. بنابراین سخت است که بگوییم او فقط در حال ساختگی نبود. محکومیت لغو شد. مخالفت: هیئت منصفه فکر می کرد که او به اندازه کافی در مورد برنامه هایش برای محکوم ، او جدی است، که باید برای ما خوب باشد.
 • مدار هفتم: فقط به این دلیل که از هویت جعلی برای اجاره آپارتمان استفاده می کنید به این م،ی نیست که صاحبخانه می تواند به پلیس اجازه دهد تا خانه شما را آزاد کند. پلیس هنوز باید نشان دهد که شما انتظار معقولی از حریم خصوصی در آن ندارید. اوه، و آنها نمی توانند از حقایقی که پس از جستجو یاد می گیرند برای توجیه آن استفاده کنند.
 • مرد کالیفرنیایی از آمازون به نمایندگی از گروهی از رانندگان برای یک برنامه تحویل به نام آمازون فل، شکایت کرد. او ادعا می‌کند که آمازون مکالمات آن‌ها را هنگام برقراری ارتباط در ساعات تعطیل در گروه‌های بسته فیس‌بوک زیر نظر گرفته و شنود می‌کرد. آمازون: شما شرایط خدمات ما را پذیرفتید و طبق نسخه 2019 شرط داوری ما، حتی موضوع داوری نیز مشمول داوری است. دادگاه فدرال برای شما وجود ندارد. مدار نهم: شما هیچ مدرکی ارائه نکرده‌اید که این شخص هرگز نسخه 2019 را دریافت کرده است، بنابراین، با اعمال نسخه 2016 که او واقعاً با آن موافقت کرده است، ما معتقدیم که این اختلاف مشمول داوری نیست.
 • در سال 1893، دادگاه عالی گوجه فرنگی را سبزی دانست. و در سال 2023، مدار نهم به یک سوال غذایی دیگر برای سنین پاسخ داد: آیا “باورم نمی شود کره نیست! اسپری” اسپری است یا کره؟ مخالف: من حاضر نیستم به ،وان یک گزاره حقوقی اعلام کنم که «اسکورت» «اسپری» است.
 • قانون سیاست و حفاظت از انرژی فدرال مقررات ایالتی یا محلی را در مورد بهره وری انرژی یا استفاده از انرژی بسیاری از وسایل گاز طبیعی مورد استفاده در رستوران های تجاری ممنوع می کند. “مشکلی نیست!” مقامات در برکلی، کالیفرنیا می گویند، “ما فقط نصب لوله کشی گاز طبیعی را در آن ساختمان ها ممنوع خواهیم کرد.” انجمنی از رستوران داران ناراحت شکایت می کند و مدعی است که این ممنوعیت توسط قانون فدرال پیشی گرفته است. مدار نهم: و هست! شهر از تجویز «مقدار انرژی» برای مصرف این محصولات منع شده است، حتی اگر این مقدار «صفر» باشد.
 • اگر هنوز در خانه مشغول بازی یکنوع بازی شبیه لوتو اجباری وا،ن پیمانکار فدرال هستید، مدار نهم می گوید نشانگرهایی را روی دکترین سؤالات اصلی قرار دهید (کاربردی ندارد)، اختیارات ریاست جمهوری تحت قانون تدارکات (رئیس جمهور آن را دارد)، دکترین عدم تفویض اختیارات (مثل سال 1935 حزب ندهید) و فدرالیسم (بله، این مانع از این نمی شود). اجباری).
 • و در اخبار en banc، مدار ششم تجدید نظر نخواهد کرد تصمیم آن فرستادن به محاکمه زندانبانان شهرستان لوئیس، کی. که عدم اقدام آنها در ارائه خدمات پزشکی برای یک زند، منجر به مرگ وی در راه بیمارستان شد. Readler، J.، بی،ه‌ای در مورد انکار مجدد استماع به صورت بانکی: «گناه اصلی» در اینجا تصمیم دادگاه عالی در سال 1976 بود «در مورد حقوق الهی بر اساس قانون اساسی برای زند،، که در زندان آسیب دیده‌اند». آنها باید طبق قو،ن ایالتی به دنبال راه حل باشند.

پیروزی! برنامه بورسیه فرصت کارولینای شمالی بورسیه هایی تا سقف 4200 دلار برای خانواده های کم درآمد فراهم می کند تا فرزندان خود را به یکی از بیش از 500 مدرسه خصوصی شرکت کننده بفرستند، و ما خوشحالیم که گزارش دهیم که چالش قانون اساسی به این برنامه به طور داوطلبانه رد شده است. این ا،اج پس از حکم دادگاه تجدیدنظر ایالتی صورت گرفت که این چالش یک حمله گسترده و صورت به برنامه بود به جای یک چالش محدودتر و کاربردی، که به همان اندازه که شکایت را محکوم کرد، زیرا برنامه قبلاً در برابر یک برنامه قبلی مقاومت کرده بود. چالش صورت جانت نون مشتری IJ (تصویر با نوه اش، ناریا) گفت: “من بسیار خوشحالم که می تو،م از بودجه OSP استفاده کنیم تا به ناریا آموزش لازم را بدهیم تا بهترین خود باشد.” “این بورس تحصیلی به ناریا اجازه داد تا به یک زن جوان با اعتماد به نفس و باهوش تبدیل شود که ارزش کار سخت را درک می کند.” اینجا کلیک کنید برای یادگیری بیشتر


منبع: https://reason.com/volokh/2023/04/21/s،rt-circuit-a-roundup-of-recent-federal-court-decisions-207/