دسته‌ها
اخبار

سرکوب نیویورک علیه فعالیت حشیش بدون مجوز آغاز شد


همانطور که اخیراً گزارش دادیم (اینجا)، فرماندار کتی هوچول قانونی را امضا کرد که به اداره ایالتی مدیریت حشیش (“OCM”) برخی از اختیارات اجرایی در رابطه با فعالیت حشیش بدون مجوز در ایالت نیویورک. تعدادی از ابزارهای اجرایی جدید در اختیار OCM عبارتند از:

  • صدور جریمه مدنی برای فروشندگان غیرمجاز.
  • OCM و اداره مالیات و دارایی ایالت نیویورک (“DOF”) اختیارات جدیدی برای انجام بازرسی های غافلگیرانه، توقیف محصولات غیرقانونی و اخذ دستور قضایی علیه فروشندگان بدون مجوز دارند.
  • قدرت جدید برای DOF برای جریمه فروشندگان حشیش که مالیات های ،تی من، را پرداخت نمی کنند.
  • یک جرم جدید کلاهبرداری مالیاتی
  • مقرراتی که فروش حشیش بدون مجوز را به‌،وان یک جرم کیفری مجدداً احیا می‌کند.

قدرت وضع مجازات‌های مدنی/جریمه‌های مدنی توسط OCM به فروشگاه‌های غیرقانونی شاهدانه می‌تواند تا 10000 دلار در روز برای هر ،ی که بدون داشتن ثبت نام من، اقدام به کشت حشیش می‌کند یا به فروش می‌رساند، با جریمه مدنی اضافی تا پنج (5) برابر درآمد. از فعالیت های ممنوعه نیز ممکن است. علاوه بر این، اگر مغازه درخواست توقف فعالیت های غیرقانونی را نادیده بگیرد، جریمه مدنی ممکن است تا 20000 دلار در روز افزایش یابد.

نیویورک و OCM سرکوب مغازه های غیرقانونی را به طور جدی از این هفته آغاز کرده اند. فرماندار هوچول اعلام کرد که 31 فروشگاه تخلف صادر شده و حدود 11 میلیون دلار کشف و ضبط حشیش غیرمجاز شده است. گزارش شده است که از 31 فروشگاه، 22 تای آنها در مرکز شهر منهتن و بقیه در ردیف ج،ی نیویورک بودند.

ایالت نیویورک امیدوار است با اتخاذ اقدامی قاطع علیه مشاغل غیرمجاز حشیش، گام های مهمی در جهت سرکوب عملیات غیرقانونی حشیش بردارد که امنیت عمومی و بازار قانونی رو به رشد را به خطر می اندازد. با نزدیک شدن به افتتاحیه پیش بینی شده پورتال برنامه کاربردی بزرگسالان در پاییز در نیویورک، این داستان را دنبال خواهیم کرد!


منبع: https://harrisbricken.com/cannalawblog/new-york-،down-begins-a،nst-unlicensed-cannabis-activity/