دسته‌ها
اخبار

همانطور که تامسون رویترز در مورد دستیابی به Casetext خود توضیح می دهد، برخی از سرمایه گذاران نامطمئن به نظر می رسند


در مقایسه با تامسون رویترز، Casetext یک شرکت نسبتا کوچک با درآمد نسبتاً کم است، و شرکتی است که به طور موثر استراتژی محصول خود را در سال گذشته مجدداً متمرکز کرد و تنها چهار ماه پیش محصول هوش مصنوعی CoCounsel را راه‌اندازی کرد.

پس چرا TR برای به دست آوردن Casetext رکورد 650 میلیون دلار پول نقد صرف کرد؟ این سؤالی بود که در ذهن چندین سرمایه‌گذار نهادی TR در طی تماسی که امروز صبح انجام شد، شرکت به آنها درباره این معامله که اوا، شب گذشته اعلام شد، اطلاع داد.

پاسخ، عملاً به این خلاصه می‌شود: همه چیز در مورد هوش مصنوعی است.

این جلسه توجیهی توسط استیو هاسکر، مدیر عامل TR، مایکل ایستوود مدیر مالی و دیوید ونگ مدیر ارشد تولید انجام شد.

در طول این تماس، چندین سرمایه گذار به صراحت از سه مدیر اجرایی پرسیدند که چرا TR تصمیم گرفته است به جای ساختن هوش مصنوعی مولد خود، Casetext را ،یداری کند.

پاسخ آنها این بود که دسترسی زودهنگام Casetext به مدل GPT-4 OpenAI و تجربه آن در کار با داده‌های قانونی، به آنها شروعی بزرگ در توسعه دانش و تجربه برای مهندسی محصولات هوش مصنوعی مولد داد و این تجربه به تسریع هوش مصنوعی مولد خود TR کمک خواهد کرد. استراتژی

آنها گفتند که Casetext یکی از معدود شرکت هایی بود که OpenAI در اوایل نیمه اول سال 2022 به مدل پیشرفته GPT-4 دسترسی داشت.

دیوید وونگ، مدیر ارشد اجرایی پروژه، گفت: «آنها این شانس را داشته اند که بتوانند با OpenAI کار کنند تا مدل را درک کنند، بتوانند موارد استفاده را طراحی کنند و با بهترین روش برای تحریک مدل برای کاربرد مؤثر در دامنه خود آشنا شوند. .

وانگ همچنین به توسعه Casetext از مجموعه‌ای از هشت دستور طراحی شده برای فعال ، GPT-4 برای انجام کارهای خاص در حوزه قانونی، مانند بررسی اسناد، خلاصه ، اسناد و جستجو در پایگاه داده اشاره کرد. او گفت که تعدادی از دستورات Casetext منحصر به فرد هستند و TR حتی شروع به توسعه نکرده بود.

سرمایه‌گذاران همچنین پرسیدند که چرا Casetext در مقایسه با سایر شرکت‌های مولد هوش مصنوعی مانند هاروی، که شرکت حقوقی Allen & Overy در فوریه گذشته در سراسر این شرکت مستقر کرد، چیست.

مجدداً، مدیران TR به آغاز کار Casetext در کار با GPT-4، دسترسی تثبیت شده و تخصص آن در داده‌های تحقیقات حقوقی، و منحصر به فرد بودن درخواست‌های آن اشاره ،د.

وونگ گفت: «آنچه در مورد Casetext و نحوه ایجاد CoCounsel منحصربه‌فرد است این است که آنها یکی از معدود شرکت‌هایی هستند که به داده‌ها نیز دسترسی دارند. آن‌ها دوباره به مجموعه داده‌های تحقیقاتی Casetext تاریخی دسترسی داشتند، و بنابراین از مزایای دسترسی اولیه به GPT-4 و همچنین تجربه در نحوه ،یب آن با یک مجموعه داده معتبر، هر چند دوباره، کوچک‌تر برخوردار بودند. ، کمتر از ما پیچیده است.

“من فکر می کنم که آنها را در مقایسه با سایرین در بازار که به تنهایی از LLM استفاده می کنند منحصر به فرد کرد. این بدان م،است که تیم آنها، دانش آنها، تجربه آنها، می تواند خیلی راحت تر به تیم های خودمان ترجمه شود، جایی که ما دوباره یکی از تعداد کمی از شرکت هایی هستیم که مجموعه داده های واقعا معتبر و استعداد و دانش دارند. چگونه می توان از هوش مصنوعی مولد استفاده کرد.

چندین سرمایه‌گذار در مورد درآمد و قیمت Casetext سؤال ،د، اما مدیران TR پاسخ‌های صریح درباره هر یک از آن‌ها را فعلاً به تعویق انداختند و قول می‌دهند که جزئیات بیشتری در هنگام انتشار گزارش درآمد خود در اوا، امسال ارائه کنند.

هاسکر گفت: «در حالی که Casetext درآمد اولیه محدودی را به ارمغان می آورد، ما انتظار داریم که به سرعت رشد کند و در چند سال آینده به رشد درآمد کمک کند.

استراتژی هوش مصنوعی مولد TR

مدیران TR با تشریح استراتژی گسترده تر خود در مورد این معامله، گفتند که آنها معتقدند محصول CoCounsel توانایی آنها را برای آوردن قابلیت های مولد هوش مصنوعی به سبد محصولات و بازارهایشان تسریع خواهد کرد.

آنها گفتند: «تلفیق فناوری CoCounsel با محتوا و بینش معتبر TR برای به ارمغان آوردن مزایای بهره‌وری قابل توجه برای صنعت حقوقی».

قیمت ،ید تمام نقدی 650 میلیون دلاری از درآمد حاصل از فروش اخیر TR از سهام خود در بورس لندن تامین شد. آنها انتظار دارند که این معامله در نیمه دوم سال جاری بسته شود.

آنها چهار مزیت استراتژیک کلیدی این معامله را بیان ،د:

  • تسریع در توسعه راه حل های هوش مصنوعی مولد برای بازار قانونی.
  • قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد را فراتر از تحقیقات قانونی گسترش دهید.
  • چشم انداز TR برای ،یب محتوای قانونی با جریان های کاری قانونی را تسریع کنید.
  • TR را فعال کنید تا از قابلیت‌های هوش مصنوعی مولد خارج از قانون استفاده کند – به‌ویژه برای بازارهای مالیاتی و حسابداری و ریسک، تقلب و انطباق.

آنها این ،ید را بخشی از یک استراتژی هوش مصنوعی مولد سه جانبه «ساخت-شریک-،ید» برای ساخت راه حل های خود، مشارکت با شرکت های قابل اعتماد مانند مایکروسافت و ،ید راه حل های پیشرو مبتنی بر هوش مصنوعی توصیف ،د.

وونگ گفت: «ما معتقدیم که CoCounsel پیشرفته‌ترین دستیار حقوقی هوش مصنوعی در بازار امروز است و شاهد ،یب فناوری پیشرو آن با محتوا و بینش معتبر و قابل اعتماد تام، رویترز هستیم که ارزش قابل‌توجهی برای صنعت حقوقی ایجاد می‌کند. “،یب Casetext با تام، رویترز یک تن، استراتژیک قانع کننده را ارائه می دهد که مزایای م،ی داری برای مشتریان ما و ایجاد ارزش طول، مدت قوی برای سهامداران ما فراهم می کند.”


منبع: https://www.lawnext.com/2023/06/as-t،mson-reuters-explains-its-acquisition-of-casetext-some-investors-seem-uncertain.html