دسته‌ها
اخبار

چگونه کار می‌کند: نمایشی از Prokurio، پلتفرم مالی IP که برای این طراحی شده است تا کسب‌وکارها بتوانند هزینه‌های IP خود را کنترل کنند.


در این ،مت از مجموعه ویدیویی ما چگونه کار می کند، ما یک نمایش از گماشته، که مأموریت آن این است که کنترل مخارج مالکیت م،وی خود را برای مشاغل به طور اساسی آسان تر کند.

پلتفرم SaaS Prokurio به شرکت ها کمک می کند تا صدها هزار دلار هزینه های IP بیش از حد را کشف و حذف کنند و فرآیندهای برنامه ریزی مالی و بودجه ریزی پیچیده و زمان بر را خودکار می کند.

برای نشان دادن ویژگی‌های Prokurio، از جمله ویژگی جدید پیش‌بینی هزینه IP آن، به من ملحق شده است فیل هندرسون، مدیر عامل شرکت. او پس از معرفی محصول، آن را نشان می دهد:

  • هزینه های مشارکت جه،، هزینه های حوزه قضایی و ابزارهای ارزی.
  • تجزیه و تحلیل فاکتور سالیانه ثبت اختراع.
  • ویژگی پیش بینی هزینه IP

او همچنین اطلاعاتی در مورد مدل قیمت گذاری Prokurio ارائه می دهد.

اگر آنچه را که می بینید دوست دارید، می تو،د 15٪ تخفیف اشتراک خود را دریافت کنید به Prokurio از طریق دایرکتوری فناوری حقوقی LawNext.

ویدیوی زیر را تماشا کنید.

درباره نحوه کار

چگونه کار می کند یک مجموعه ویدیویی حمایت‌شده است که به شما امکان می‌دهد نحوه عملکرد محصولات فناوری قانونی را ببینید. هر ،مت دارای یک نمایش عملی است که توسط توسعه‌دهنده محصول ارائه شده و توسط من مدیریت می‌شود.

،مت های دیگر را اینجا ببینید یا این مقدمه را بخو،د.

برای معرفی محصول خود در چگونه کار می کند، اینجا با ما تماس بگیرید.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/04/،w-it-works-a-demonstration-of-prokurio-the-ip-financial-platform-designed-to-enable-businesses-to-take-control-of-their-ip-costs.html