دسته‌ها
اخبار

گشایش وکیل منافع عمومی برای حقوق مالکیت و دعوی حقوقی آزادی اقتصادی در تنسی


در اینجا گزیده ای از آگهی استخدام; مدیر امور حقوقی وجود دارد ون فا، سابقاً از بنیاد حقوقی اقیانوس آرام:

Beacon Center برترین سازمان سیاست عمومی بازار آزاد و شرکت حقوقی منافع عمومی در تنسی است. Beacon پوند به پوند موثرترین و کارآمدترین اتاق فکر در سطح ،تی روی کره زمین است. بیکن با تنها 13 پرسنل، به سیاست‌ها و پیروزی‌های حقوقی قابل توجهی دست یافته است که به تنسی‌ها قدرت داده است تا آزادی‌های خود را بازپس گرفته و از آنها محافظت کنند. از جمله دستاوردهای ما موارد زیر است:

  • چهارمین برنامه حساب پس‌انداز آموزشی کشور را تأسیس کرد و با موفقیت از آن برنامه در برابر حملات قانونی بعدی تا دادگاه عالی تنسی دفاع کرد.
  • شکایت های متعددی را برای حذف موفقیت آمیز ا،امات مجوز حمایتی برای طیف وسیعی از مشاغل، از جمله آرایشگری، قیطان مو، شامپوسازان، حراج داران آنلاین، و استارت آپ های فناوری مطرح کرد.
  • با به دست آوردن حکمی که قانون اصلی Airbnb نشویل را مغایر قانون اساسی رد می کند، حقوق مالکیت را تقویت کرد.
  • دعوای حقوقی استراتژیک و مشارکت اجتماعی برای باطل ، ممنوعیت مشاغل خانگی در نشویل – محدود کننده ترین ممنوعیت در کشور – و آزاد ، 14000 ،ب و کار برای فعالیت در خانه.
  • تبدیل به تنها شرکت دادخواهی عمومی در ایالت شوید که بر بازگرداندن آزادی اقتصادی و حقوق مالکیت تنسی‌ها در برابر نفوذ بیش از حد ،ت تمرکز دارد – پرونده‌های قضایی تا دادگاه عالی تنسی در سطح ایالت و حوزه ششم در سطح فدرال.
  • آیا پرونده های حقوقی ما درج شده بود را مجله ی وال استریت، USA Today، و مجله بیلبورد.

ما برای دستیابی به پیروزی برای مشتریان خود به پایان نرسیده ایم. ما به دنبال یک وکیل پرانرژی و آزادی خواه هستیم که به ما کمک کند از حقوق قانونی افراد بیشتری در تنسی و در سراسر ایالات متحده دفاع کنیم.

جزئیات بیشتر در سایت بیکن. توجه داشته باشید که، در حالی که تجربه دادگاه ایالت تنسی یک مزیت است، اما ا،امی نیست.


منبع: https://reason.com/volokh/2023/07/20/public-interest-lawyer-opening-for-property-rights-and-economic-liberty-litigation-in-tennessee/