دسته‌ها
اخبار

Cosmolex LawRuler Automations (2022) را اضافه می کند


Cosmolex و LawRuler هر دو به ،وان بخشی از خانواده محصولات ProfitSolv وجود دارند. این شامل Rocket Matter، TimeSolv و حتی Tabs3 می شود. اما Cosmolex (حداقل در حال حاضر) تنها محصولی است که می‌توان آن را یک راه‌حل واقعی مدیریت قانون یکپارچه نامید. با این حال، اخیراً شرایط ج، برای راه حل همه کاره تغییر کرده است. در این مرحله، یک مدیر ارتباط با مشتری (CRM) تقریبا مورد نیاز است. بنابراین، Cosmolex موقعیت خود را با تعبیه عملکرد LawRuler به طور مستقیم در پلتفرم خود تقویت کرد.

بله، LawRuler پیشنهادات Cosmolex را در حوزه CRM افزایش می دهد. اما LawRuler فقط یک CRM نیست. این ازدواج اتحاد دو محصول مستقل و قوی است. به طور خاص، دو محصول مستقل با قابلیت اتوماسیون بالاتر از حد متوسط. که باعث می شود تعبیه یک هارمونی باشد، نه یک آمیختگی ناخوشایند.

اتوماسیون های توسعه یافته Cosmolex با LawRuler

اگرچه هنوز جنبه‌هایی برای کار ، وجود دارد، اما قابلیت‌های اتوماسیون LawRuler به خوبی در سیستم Cosmolex قرار دارند. وکلا می توانند به سرعت مصرف سرب ایجاد کنند و تقریباً آنها را فراموش کنند. آنها می توانند کمپین های ایمیل، پیام های متنی و گردش کار را برای هم تیمی های خود خودکار کنند. و این اتوماسیون با سهولت نسبی و با استفاده از یک گردش کار ساده با ماشه انجام می شود.

اخیراً، زک با اریکا بیرس،، از Cosmolex، در مورد اینکه چگونه Cosmolex این جاسازی را انجام داد، صحبت کرد. برای مشاهده بیشتر ویدیوی زیر را تماشا کنید.

ویدئوی نمایشی

چگونه آن را دریافت کنیم

برای یادگیری بیشتر آماده اید؟ از بررسی کامل ما در مورد CosmoLex دیدن کنید. در آنجا می تو،د ویژگی ها را مقایسه کنید، نظرات انجمن را بخو،د و سوالات متداول را بخو،د. به یاد داشته باشید، مش،ین Lawyerist تخفیف های Affinity را از طریق صفحه بررسی کامل خود از شرکای ما دریافت می کنند.

آ،ین به روز رس، در 22 نوامبر 2022


منبع: https://lawyerist.com/news/comolex-adds-lawruler-automations/