دسته‌ها
اخبار

Milestones، استارت‌آپی که به‌روزرسانی‌های مشتری را خودکار می‌کند، 2.1 میلیون دلار سرمایه جمع‌آوری می‌کند، برند Hona را تغییر می‌دهد.


در چیزی که به وضوح یک نقطه عطف مهم برای نقاط عطفیک شرکت فناوری حقوقی که محصولش به‌روزرس،‌های خودکار پرونده‌های مشتریان شرکت‌های حقوقی را ارائه می‌کند، یک دور اولیه 2.1 میلیون دلاری بسته است و در حال تغییر نام تجاری به ،وان اکنون تا محدوده وسیع تری از قابلیت های محصول خود را منع، کند.

سه سرمایه گذار در شرکت لیهی، یوتا، پیشتاز دور اولیه هستند: Y Combinator، Ludlow Ventures و سوما پایتخت. این شرکت که در سال 2021 تأسیس شد، قبلاً 500000 دلار سرمایه اولیه جمع آوری کرده بود. در ماه مارس یک دسته Y Combinator را تکمیل کرد.

با محصولی که به طور خودکار پیام‌های متنی را برای مشتریان ارسال می‌کند تا آنها را از به‌روزرس،‌های مسائلشان مطلع کند، این شرکت طی سال گذشته، یکی از بنیان‌گذاران و مدیرعامل شرکت، جذابیت قابل توجهی به دست آورده است. م، گریفیث در یک مصاحبه اخیر به من گفت. این شرکت به بیش از 20 کارمند افزایش یافته است، اخیراً به فضای اداری بزرگتر نقل مکان کرده است و درآمد سالانه آن از 1 میلیون دلار عبور کرده است.

م، گریفیث

با آن رشد و تکامل محصول خود، شرکت تصمیم گرفت که تغییر نام تجاری به منظور منع، ، بهتر این تغییرات باشد.

هنگامی که راه اندازی شد، این شرکت خود را به ،وان ردیاب پیتزای دومینو برای مشاغل خدماتی و مشتریان آنها توصیف کرد و هنگامی که مسائل آنها به نقاط عطف تعیین شده رسید به مشتریان اطلاع می داد. این در درجه اول به شرکت‌های حقوقی در زمینه‌هایی مانند آسیب‌های شخصی، غرامت کارگران و مهاجرت خدمت می‌کرد، جایی که پرونده‌ها خطی هستند و نقاط عطف نسبتاً استانداردی دارند.

اما همانطور که پایگاه مشتریان این شرکت به سایر حوزه‌های عملی گسترش یافت، همچنین توانایی مشتریان خود را برای ارائه انواع دیگر به‌روزرس،‌ها که ،وماً از مسیر خطی پیروی نمی‌کنند، گسترش داد و به‌،وان یک سیستم پیام‌رس، و تبادل اسناد دو طرفه عمل کرد. شرکت ها و مشتریان

گریفیث گفت: «در اصل، ما به حوزه‌هایی می‌رویم که شرکت‌ها می‌خواهند به‌روزرس،‌ها را به مشتریان خود ارائه دهند، اما نشان دادن آن به شکل خطی برای مشتری منطقی نیست. “بنابراین اکنون، آنها فقط می توانند به مشتری اطلاع دهند، “هی، این اتفاق افتاده است.”

شرکت هونا را به ،وان نامی انتخاب کرد که همه افراد شرکت آن را دوست داشتند، اما این نام عمداً مبهم است که شرکت چه کاری انجام می دهد تا از رشد آینده آن کبوتر نشود.

در مورد Milestones/Hona بیشتر بخو،د راهنمای فناوری حقوقی LawNext.

با مدیریت پرونده ادغام می شود

Hona با نرم افزار مدیریت پرونده یک شرکت ادغام می شود، جایی که شرکت ها می توانند محرک هایی را تنظیم کنند که مشتریان را از رویدادهای خاص مطلع می کند. این شرکت برای راه اندازی اولیه تریگرها با شرکت همکاری می کند.

گریفیث توضیح داد: “در طول مرحله راه اندازی اولیه، آنها می توانند بگویند، “اگر این کار تکمیل شد، می خواهم این پیام را ارسال کنم یا به این مرحله بروم.” «بنابراین ما چند جلسه را با شرکت سپری می‌کنیم و می‌پرسیم: «می‌خواهید مشتریان خود را در چه زمینه‌ای به‌روزرس، کنید؟ چه چیزی را می خواهید به آنها منتقل کنید؟»

گریفیث گفت که ا،ر مشتریان این شرکت موسسات حقوقی صدمات شخصی شاکیان هستند، اما تعدادی شرکت در زمینه هایی مانند ورش،تگی، دفاع کیفری، استخدام، قانون خانواده و مهاجرت نیز دارد.

اما گریفیث می‌خواهد به طور گسترده‌تری در میان شرکت‌های حقوقی و حوزه‌های عملی گسترش یابد، تا جایی که او مایل است شرکت در نهایت به وضعیت تک‌شاخ با ارزشی بیش از ۱ میلیارد دلار برسد.

برای اینکه این اتفاق بیفتد، او می خواهد که هونا تبدیل به آن شود در حقیقت پورتال مشتری برای هر نوع منطقه تمرین، و پرتالی که بیش از به روز رس، ساده، بلکه پرداخت و سایر ویژگی ها را برای ارتباط با مشتریان ارائه می دهد.

او معتقد است یکی از کلیدهای دستیابی به آن حفظ روابط قوی با سیستم های مدیریت پرونده و عمل است. در حال حاضر، Hona با بیش از ده ها پلتفرم از جمله CASE،r، Clio، Filevine، GrowPath، Litify، Neos، PracticePanther و MyCase ادغام شده است.

«اگر ما قوی‌ترین عملکرد را داشته باشیم و واقعاً ادغام‌های فشرده داشته باشیم، دلیلی ندارد که نتو،م در حقیقت گریفیث گفت: پورتال برای همه.

به هر حال، ایده اولیه شرکت از تجربه شخصی گریفیث، پس از اینکه همسرش در سال 2018 در یک سانحه رانندگی قرار گرفت و وکیلی را برای دریافت غرامت استخدام کرد، ناشی شد. این روند ناامیدکننده بود، زیرا او احساس کرد که وکیلش هرگز او را در جریان قرار نداده است.

گریفیث که قبلاً در شرکت مدیریت حقوقی Filevine کار می کرد و یکی از بنیانگذاران آن بود مت مک کلن این شرکت را راه اندازی کرد تا مشتریان همیشه مجبور نباشند ،، باشند که برای دریافت به روز رس، در مورد مسائل خود تماس می گیرند.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/07/milestones-s،up-that-automates-client-updates-raises-2-m-seed-round-re،nds-as-،na.html