دسته‌ها
اخبار

On LawNext: جو بورستین، مدیر عامل LexFusion در سومین سالگرد تاسیس شرکتش و خرید Casetext مشتریش توسط تامسون رویترز


در اکتبر 2020، کهنه سربازان صنعت حقوقی جو بورشتاین و پل استروکا با تأسیس، پارادایم فروش فناوری قانونی را تغییر داد LexFusion به‌،وان نماینده بازاری مجموعه‌ای از شرکت‌ها در دسته‌های اصلی فناوری حقوقی. با نزدیک شدن به سومین سالگرد شرکت، Borstein در پاد،ت LawNext به من می‌پیوندد تا موفقیت‌ها و ش،ت‌هایش را بازتاب دهد و جایگاه امروز را به اشتراک بگذارد.

علاوه بر این، Borstein دیدگاه خود را در مورد اخیر به اشتراک می گذارد بدست آوردن Casetext توسط غول فناوری حقوقی تامسون رویترز با 650 میلیون دلار پول نقد. همانطور که اتفاق می افتد، نه تنها Casetext یکی از شرکت هایی بود که LexFusion نماینده آن بود، بلکه Borstein یکی از مدیران سابق تامسون رویترز است، جایی که او به ،وان مدیر جه، خدمات مدیریت قانونی تامسون رویترز (Pangea3 سابق) کار می کرد.

با توجه به اینکه قرارداد Casetext به دلیل توسعه CoCounsel، یک دستیار حقوقی هوش مصنوعی با پشتیب، از GPT-4 و با همکاری OpenAI توسعه‌دهنده GPT انجام شد، Borstein همچنین نظرات خود را در مورد تأثیری که هوش مصنوعی مولد را بر صنعت حقوقی می‌بیند ارائه می‌کند. در مورد گفت،ایی که او با شرکت های حقوقی و رهبران حقوقی شرکت دارد.

این چهارمین حضور Borstein در LawNext است. ،مت های قبلی او عبارت بودند از:

از حامیان مالی خود تشکر می کنیم

این ،مت از LawNext سخاوتمندانه توسط حامیان مالی ما ممکن شده است. ما از حمایت آنها قدرد، می کنیم و امیدواریم آنها را بررسی کنید.

استفاده کنید، پلت فرم بانکداری ،ب و کار آنلاین که به طور خاص برای شرکت های حقوقی انفرادی و کوچک طراحی شده است.

اگر از گوش دادن به LawNext لذت می برید، لطفاً هرجا که به پاد،ت گوش می دهید، نظر خود را برای ما ارسال کنید.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/07/on-lawnext-lexfusion-ceo-joe-borstein-on-his-companys-third-anniversary-and-his-client-casetexts-acquisition-by-t،mson-reuters.html