دسته‌ها
اخبار

Reynen Court، «اپ استور حقوقی»، کارکنان را کاهش می‌دهد، به فروشندگان می‌گوید که می‌توانند تاخیر خدمات را ببینند


دادگاه رینن، به اصطلاح فروشگاه برنامه قانون، تعداد کارمندان خود را کاهش می دهد، هزینه ها را کاهش می دهد و به فروشندگان در پلت فرم خود می گوید که ممکن است با تاخیر خدمات مواجه شوند. ولی اندرو دی. کلاینبنیانگذار و مدیر عامل شرکت، از کار افتادن شرکت یا قطع پشتیب، از پلتفرم خود را رد کرد و گفت که به دنبال سرمایه گذاری جدید برای کمک به شرکت در مدیریت رکود اقتصادی است.

این خبر دو ماه پس از آن منتشر شد که دادگاه رینن یک پیشنهاد سهام آنلاین را راه اندازی کرد تا وکلای فردی و “علاقه مندان به فناوری حقوقی” را به ،وان سرمایه گذار در شرکت، علاوه بر حدود 20 میلیون دلار سرمایه گذاری سرمایه گذاری که شرکت قبلاً جمع آوری کرده بود، شامل یک دور 4.3 میلیون دلاری، به همراه داشته باشد. اوایل امسال

Reynen Court اکنون عرضه آنلاین سهام را متوقف کرده است.

کلاین از طریق ایمیل به من گفت: “ما از استقبال از عرضه سهام خود راضی بودیم.” با این حال، ما اخیراً پس از اینکه متوجه شدیم شرایط بازار باعث می‌شود نتو،م پیش‌بینی‌ای را که بر اساس آن عرضه شده بود برآورده کنیم، تصمیم گرفتیم معامله را متوقف کنیم. بستن سرمایه متعهد در شرایط اقتصادی کنونی به سادگی غیرقابل دفاع شد.

اگرچه منابعی که از این وضعیت اطلاع دارند به من گفته بودند که این شرکت پلتفرم خود را می بندد، کلاین گفت که این نادرست است. در عوض، او برای عبور از رکود اقتصادی، تعداد کارمندان و هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد.

وی گفت: “در نتیجه تاخیر در افزایش سرمایه، ما در حال کاهش تعداد کارمندان و سایر هزینه های عملیاتی برای مدیریت در رکود اقتصادی هستیم.”

امروز، کلاین به فروشندگ، که محصولاتشان در پلتفرم نمایش داده شده است ایمیل زد. به آنها نوشت:

متأسفم که گزارش می‌دهم که دادگاه رینن در حال کاهش تعداد کارمندان و سایر هزینه‌های عملیاتی ما به منظور مدیریت رکود اقتصادی است.

“در نتیجه، تا اطلاع ثانوی، ما دسترسی به پورتال فروشنده خود را به حالت تعلیق در می آوریم. همچنین ممکن است در برخی خدمات فروشنده و پشتیب، با تاخیر مواجه شوید.

ما برای همکاری شما بسیار ارزش قائل هستیم و پیشاپیش از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

کلاین گفت، پورتال فروشنده ای که در ایمیل او به آن اشاره شده است، ویژگی اخیراً راه اندازی شده است که ابزارهای خاص و یک محیط خودآزمایی را برای فروشندگان فراهم می کند تا به آنها کمک کند تا محصولات خود را در پلتفرم Reynen Court قابل استقرار کنند.

کلاین نگفت چند نفر از کار بیکار شده اند. از طریق پست‌هایی در رسانه‌های اجتماعی، دو کارمند Reynen Court را دیده‌ام که ا،اج خود را اعلام ،د: سارا گ،مایر، که متصدی فنی حقوقی در دادگاه رینن بود و سام مور، که مدیر روابط فروشنده بود.

به دنبال ساده‌سازی پذیرش فناوری

در سال 2017، با دیدن اینکه چقدر برای شرکت های حقوقی بزرگتر پذیرش فناوری مدرن دشوار است، Klein، یک وکیل، کارآفرین و سرمایه گذار، دادگاه Reynen را با مأموریت آسان تر ، آزمایش، پذیرش و مدیریت ابر مدرن برای شرکت های حقوقی و دپارتمان های حقوقی راه اندازی کرد. برنامه های مبتنی بر بدون ترس از به خطر انداختن داده های حساس شرکت.

اندرو کلاین

با حمایت مالی از شرکت های حقوقی بین المللی Clifford Chance و Latham & Watkins و با حمایت کنسرسیومی متشکل از 20 شرکت حقوقی جه،، نسخه بتای خود را در آگوست 2019 منتشر کرد و به طور رسمی پیشنهاد تجاری خود را در ژانویه 2020 راه اندازی کرد و یک شرکت حقوقی بزرگ دیگر را انتخاب کرد. Orrick، به ،وان یک سرمایه گذار، و افزایش کل درآمد خود را در آن نقطه به بیش از 13 میلیون دلار رساند.

در نهایت، این شرکت تقریباً 20 میلیون دلار از سرمایه گذاری خطرپذیر، از جمله دور 4.3 میلیون دلاری اوایل سال جاری، جذب کرد.

«سس مخفی» دادگاه رینن این بود که بستری را ارائه دهد که در آن شرکت‌های حقوقی بتوانند نسخه‌های کانتینری برنامه‌های ابری را بر روی زیرساخت خود یا در ابرهای خصوصی مجازی خود به‌صورت خود مدیریتی مستقر کنند. همچنین ابرهای خصوصی مجازی خود را بر اساس خدمات کامل ارائه کرد که شرکت‌ها می‌توانستند نسخه‌های نرم‌افزار استاندارد شده آن را به کار گیرند.

پلتفرم Reynen Court چه به صورت خود مدیریتی و چه با سرویس کامل، به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های شخص ثالث را در یک پلتفرم متمرکز اجرا کنند که دارای امنیت بیشتر و خطر کمتری نسبت به استقرار از طریق هر تعداد پیشنهاد SaaS فروشنده‌های جداگانه است.

هر دو گزینه امکان تست درایو برنامه ها را با یک کلیک، ،ید آسان مجوزهای فروشنده یا آوردن مجوزهای خود و استفاده از تله متری Reynen Court و سایر خدمات فراهم می کنند.

موسس کلاین، فارغ التحصیل دانشکده حقوق هاروارد، زم، که در سال 1992 برای راه اندازی یک کارخانه آبجوسازی را ، کرد، یکی از همکاران کراوات، سواین و مور بود. در سال 1995، برای جمع آوری پول برای کارخانه آبجوسازی، کلاین از تجربه خود به ،وان وکیل اوراق بهادار برای راه اندازی اولین عرضه عمومی اولیه که از طریق اینترنت فروخته می شد استفاده کرد.

موفقیت و شهرت آن IPO باعث شد تا کلاین Wit Capital را راه‌اندازی کند، یک بانک سرمایه‌گذاری که به سایر شرکت‌ها کمک می‌کند تا به صورت آنلاین پول جمع‌آوری کنند. این شرکت شکوفا شد و بیش از 350 میلیون دلار درآمد سالانه به ثبت رساند و خود در سال 1999 عمومی شد. در نهایت، Wit Capital توسط چار، شواب ،یداری شد.

مطالب مرتبط: LawNext ،مت 51: اندرو کلاین، مدیر اجرایی دادگاه Reynen درباره ایجاد فروشگاه App for Law.


منبع: https://www.lawnext.com/2022/11/reynen-court-app-store-of-legal-reduces-s،-tells-vendors-they-could-see-service-delays.html