دسته‌ها
اخبار

آنچه موسسات حقوقی باید درباره ایجاد زیرساخت داده ای مدرن و ایمن بدانند


شرکت های حقوقی غرق در داده ها هستند. با این حال، تعداد نسبتا کمی از شرکت‌ها می‌دانند که چگونه مسئولانه از داده‌ها محافظت کنند و از آنها استفاده کنند – چه رسد به اینکه زیرساخت داده‌ای لازم برای دستیابی به آن را داشته باشند.

خوشبختانه، چارچوب‌های عملی وجود دارد که شرکت‌های حقوقی می‌توانند برای مدیریت داده‌های خود، استفاده حدا،ری از برنامه‌های داخلی خود، استفاده از منابع داده شخص ثالث، و رفع چالش‌های حیاتی مربوط به ایجاد یک زیرساخت داده مدرن پیاده‌سازی کنند. جف کا،، مدیر محتوا در شرکت داده های حقوقی و تجزیه و تحلیل یونیکورت.

کا، می‌نویسد: «وقتی صحبت از شرکت‌های حقوقی، مشتریان و خدماتی که ارائه می‌کنند، تعداد باورن،ی نقاط داده‌ای به هم پیوسته و حتی راه‌های بیشتری برای بهره‌گیری از آنها با زیرساخت داده‌های من، وجود دارد. اما شرکت های حقوقی از کجا شروع می کنند؟ آنها ابتدا باید چه کاری انجام دهند تا خانه داده خود را مرتب کنند و زیرساخت خود را مدرن کنند؟

کا، در مقاله خود به این سوالات پاسخ می دهد. بهترین روش ها برای ایجاد زیرساخت داده های شرکت حقوقی مدرن، در کتابخانه منابع منتشر شده است راهنمای فناوری حقوقی LawNext.

او در مورد چگونگی ایجاد یک استراتژی داده، گام‌هایی که باید قبل از تمیز ، خانه برداشته شود، مزایای ابر، استفاده از دریاچه‌های داده و APIها و اهمیت استخدام افراد من، صحبت می‌کند.

مرکز منابع یک کتابخانه رایگان از مقالات کاربردی است که برای کمک به متخصصان حقوقی در درک و ارزیابی فناوری حقوقی نوشته شده است. اگر شما یک کارشناس فنی حقوقی یا کاربری هستید که مایلید یک ایده مقاله برای مرکز منابع ما ارائه دهید، شما ممکن است این کار را در اینجا انجام دهد.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/06/what-law-firms-need-to-know-about-building-a-modern-and-secure-data-infrastructure.html