دسته‌ها
اخبار

تجزیه و تحلیل داده های MyCase نشان می دهد که زمان سنجی غیرفعال می تواند سالانه 22 KA دلار اضافی برای وکیل به دست آورد


بیایید با آن روبرو شویم، صورتحساب ساعتی از بسیاری جهات نفرین شده است. اما برای وکلایی که هر ساعت صورت‌حساب می‌دهند، شاید بزرگ‌ترین نفرین این است که باید زمان خود را پیگیری کنند. به همین دلیل است که چندین شرکت در سال‌های اخیر ابزارهای زمان‌سنجی غیرفعال را برای وکلا توسعه داده‌اند – ابزارهایی که زمان وکیل را حتی زم، که وکیل فراموش می‌کند، پیگیری می‌کنند.

اکنون، تجزیه و تحلیل داده‌های زمان‌سنجی غیرفعال توسط شرکت مدیریت قانون مورد من دریافته است که وکلایی که از زمان سنجی غیرفعال استفاده می کنند، سال گذشته 64 ساعت اضافی صورتحساب پرداخت کرده اند. با فرض نرخ صورتحساب ساعتی 350 دلار، جمعاً 22425 دلار اضافی را که آن وکلا می‌توانستند صورت‌حساب کنند.

این یافته در اولین مورد از مجموعه سه گزارش معیاری است که امسال توسط MyCase و شرکت برادرش LawPay منتشر شده است. این اولین گزارش، هفته گذشته منتشر شد، با استفاده از داده های ناشناس از وکلایی که مشتریان MyCase هستند، به بهره وری شرکت حقوقی می پردازد.


درباره MyCase در فهرست راهنمای فناوری حقوقی LawNext بیشتر بد،د.


به طور کلی، تعداد ساعات قابل پرداختی که وکلا با استفاده از ابزارهای ردیابی زمان در MyCase ضبط کرده اند، از سال 2021 تا 2022 بیش از دو برابر شده است و در مجموع به 18،426،955 ساعت رسیده است.

اما برای وکلایی که از Smart Time Finder استفاده می‌کنند، قابلیتی که تمام فعالیت‌های یک وکیل را در پلتفرم MyCase ردیابی می‌کند، 579665 ساعت دیگر را ثبت ،د. با نرخ ساعتی 350 دلاری، این مبلغ تا سقف 203 میلیون دلار بیشتر می شود.

گزارش معیار علاوه بر زمان‌سنجی، سایر شاخص‌های عملکرد کلیدی را در میان مشتریان MyCase نیز بررسی کرده است. برای این بخش از گزارش، فقط به وکلای انفرادی توجه شد، زیرا آنها به احتمال زیاد از یک روش صدور صورت حساب استفاده می کنند.

یکی از KPIهایی که گزارش مورد مطالعه قرار گرفت، نرخ بهره‌برداری یا تعداد ساعات صورت‌حساب در یک روز کاری هشت ساعته بود. در اینجا، علاوه بر این که فقط به تک‌نوازی‌ها نگاه می‌شود، حوزه را به تنها افراد انفرادی که بیش از 1000 بار در سال وارد می‌،د محدودتر کرد، به این دلیل که از نظر آماری تعداد قابل‌توجهی از پرونده‌های مربوط به صورت‌حساب ساعتی را مدیریت می‌کنند.

برای آن گروه، داده ها نشان می دهد که آنها به طور متوسط ​​3.1 ساعت در روز برای نرخ بهره برداری 39 درصد صورتحساب می گیرند.

با این حال، برای سولوهایی که در سال 2022 حداقل 5000 بار ورود داشتند، میزان استفاده از آنها به طور قابل توجهی بالاتر بود. آنها 6.1 ساعت در روز، با نرخ 76٪ صورتحساب می گرفتند.

KPI دیگری که این گزارش مورد بررسی قرار داد، کار در حال پیشرفت بر اساس حوزه تمرین یا نسبت موضوعات فعال به تعداد موارد بسته شده در یک دوره زم، بود.

در این گزارش آمده است: «نرخ WIP مهم است، زیرا بینشی در مورد میزان کارآمدی مدیریت حجم پرونده شرکت شما ارائه می‌کند و به شرکت‌های حقوقی کمک می‌کند تا درصد حجم کاری خود را که در حال انجام است، درک کنند.

این نشان داد که حوزه‌های عملی با بالاترین نرخ WIP عبارتند از ورش،تگی، مهاجرت و آسیب‌های شخصی، در حالی که آن‌هایی که کمترین میزان را دارند، اشتغال و ترافیک هستند.

معیار بهره وری نهایی که گزارش مورد بررسی قرار گرفت، تعداد یادآوری های تاریخ دادگاه ارسال شده به مشتریان بود. به طور کلی، مشتریان MyCase در سال 2022، 92,439 یادآوری تاریخ دادگاه را برای مشتریان خود ارسال ،د. در حوزه عمل، میانگین تعداد یادآوری‌های ارسالی برای هر پرونده در آسیب‌های شخصی و ورش،تگی بالاترین، و در قانون خانواده و ازدواج کمترین بود.

این گزارش توسط نیکول بلک، مدیر ارشد، SME و آموزش خارجی، در MyCase. MyCase در اوا، سال جاری گزارش های معیار دیگری را منتشر خواهد کرد.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/04/p،ive-timekeeping-can-earn-a-lawyer-an-extra-22k-a-year-mycase-data-،ysis-s،ws.html