دسته‌ها
اخبار

در اولین بار برای یک بار ایالتی، فلوریدا برای همه اعضا نرم افزار حسابداری Trust رایگان برای کمک به اطمینان از رعایت و محافظت از عموم ارائه می کند.


در چیزی که به نظر می رسد برای اولین بار برای یک کانون وکلای ایالتی باشد، بار فلوریدا به هر یک از 110000 عضو خود دسترسی رایگان به نرم افزار حسابداری امانت قانونی ارائه می دهد – اقدامی که رئیس جدید آن معتقد است به وکلا کمک می کند تا با ا،امات حسابداری اعتماد بهتر مطابقت داشته باشند و از عموم مردم در برابر نقض اعتماد محافظت کنند.

بار فلوریدا، بازوی رسمی نظارتی و انضباطی دادگاه عالی فلوریدا، با شرکت مدیریت مالی قانونی وارد رابطه شده است. استفاده کنید، متعلق به M&T Bank، تا اعضای خود را قادر سازد تا از نرم افزار حسابداری اعتماد Nota صرف نظر از اینکه در کجا بانک می کنند استفاده کنند.

ساراسوتا، فلوریدا، وکیل اف. اسکات وستهایمرکه در روز جمعه به ،وان رئیس جدید کانون سوگند یاد کرد، این ابتکار را رهبری کرد. او در مصاحبه ای به من گفت که تمرکز اصلی دوره او به ،وان رئیس جمهور بر کمک به وکلا برای رعایت حسابداری ام، و سایر قو،ن انضباطی خواهد بود، و او نرم افزار حسابداری اعتماد را برای دستیابی به آن اساسی می داند.

وستهایمر، یکی از شرکای این شرکت گفت: “یکی از اه، من برای امسال این است که هر کاری که می تو،م برای توانمندسازی و سرمایه گذاری در اعضای خود انجام دهیم و همه ابزارها را برای موفقیت و اجتناب از تخلفات در اختیار آنها قرار دهیم.” سیپرت مشاد. برای من، حسابداری اعتماد اولین چیزی بود که می‌خواستم روی آن تمرکز کنم و ببینم آیا می‌تو،م به اعضایمان کمک کنیم یا خیر.

دسترسی رایگان برای اعضا

نوتا مجموعه ای از منابع بانکی، مالی و مدیریتی را ارائه می دهد که برای رفع نیازهای منحصر به فرد وکلای شرکت های انفرادی و کوچک طراحی شده است.

اسکات وستهایمر، رئیس کافه فلوریدا

از طریق این رابطه، همه اعضای فعال در موقعیت خوب The Florida Bar واجد شرایط دسترسی رایگان به نرم افزار حسابداری اعتماد Nota هستند. این محصول دارای طیف وسیعی از ویژگی‌ها برای مدیریت حساب‌های اعتماد است، از جمله حساب‌های فرعی مشتری، یادداشت‌های تراکنش، چاپ چک و تطبیق سه‌طرفه.

این نرم افزار با پلتفرم های مدیریت اصلی، پرداخت قانونی و حسابداری ادغام می شود. وکلای فلوریدا قادر خواهند بود آن را با حساب های اعتماد خود بدون توجه به جایی که بانک می کنند، ادغام کنند یا از آن به ،وان یک راه حل حسابداری اعتماد مستقل استفاده کنند.

از ماه سپتامبر در دسترس اعضا قرار خواهد گرفت.

پل گاریبیانمدیر عامل Nota گفت که از فرصتی برای آوردن فناوری Nota به جامعه حقوقی فلوریدا و کمک به وکلا برای رشد و حمایت از شیوه های آنها هیجان زده است.

گاریبیان گفت: «Nota برای کمک به پزشکان حقوقی کوچکتر طراحی شده است تا به راحتی فرآیند پیچیده و طاقت فرسا آشتی اعتماد را مدیریت کنند تا بتوانند بر آنچه مهم است تمرکز کنند – مشتریانشان. هسته اصلی پلتفرم Nota به ،ب و کارهای کوچک دسترسی به خدمات بانکی و ثبت سوابق را فراهم می کند که برای سازگاری با آنها و افزایش رشد به آنها نیاز دارند.

هدف گذاری مطابق با اعتماد

وستهایمر، وکیل آسیب های شخصی، رئیس سابق کمیته بازبینی انضباطی وکلای فلوریدا است و در کمیته ویژه وکالت در زمینه فناوری های مؤثر بر اجرای قانون خدمت کرده است. او در کالج حقوق دانشگاه فلوریدا دوره ای را در رشته انضباط و مقررات وکالت تدریس می کند.

وستهایمر به من گفت که در فلوریدا، مسائل مربوط به حسابداری اعتماد به طور مداوم در میان رایج ترین انواع تخلفات انضباطی است.

در حالی که این امر حداقل تا حدی ناشی از سخت‌گیری قو،ن حسابداری اعتماد است، وستهایمر می‌گوید که نمی‌خواهد هیچ تغییری در قو،ن مشاهده کند، قو،نی که او عمداً سخت‌گیرانه هستند زیرا برای محافظت از عموم طراحی شده‌اند. “هدف نهایی محافظت از مردم است.”

بلکه معتقد است که وکلا می تواند با ارائه آموزش و فناوری به وکلا کمک کند تا قو،ن را بهتر رعایت کنند.

وستهایمر گفت: “من فکر نمی کنم قو،ن خیلی سخت باشند – من فکر می کنم قو،ن همان جایی هستند که باید باشند.” من فکر می‌کنم جایی که می‌تو،م به‌،وان یک نوار پیشرفت کنیم، کمک به آموزش است، واقعاً مطمئن شویم که این پیام را داریم که زمان‌سنجی همزمان کلیدی است، و دادن ابزارهایی مانند این به آنها برای جلوگیری از تخلفات فنی آسان‌تر.»

“هوم ران برای اعضای ما”

وستهایمر به من گفت که وقتی او با Nota معرفی شد، آن را محصولی عالی برای بار می دانست که در دسترس اعضایش باشد.

به مدیر عامل پل گاریبیان توجه کنید

او گفت: «Nota یک محصول عالی است. «هدف این بود که ابزاری را به اعضای خود بدهیم که جدیدترین فناوری پیشرفته است، یکپارچه، که با چندین مؤسسه مالی کار می‌کند و می‌تواند به ،وان یک نرم‌افزار مستقل مبتنی بر ابر برای حسابداری اعتماد آنها استفاده شود تا رعایت قو،ن اعتماد ما تا حد امکان برای اعضای ما آسان شود.

من واقعاً می‌خواهم روی اصول اولیه تمرکز کنم و به نظر من، Nota محصول خوبی است، و اگر بتو،م آن را بدون در نظر گرفتن روابط بانکی‌مان در اختیار اعضای خود قرار دهیم، فکر می‌کنم این یک کار خانگی برای اعضای ما است.»

در حالی که این نرم افزار برای وکلای فلوریدا در شرکت هایی با هر اندازه ای در دسترس است، وستهایمر معتقد است که این نیاز در میان وکلای شرکت های کوچکتر که حدود 70 درصد از کل وکلای فلوریدا را تشکیل می دهند، بیشتر است.

آنها اغلب از داشتن یک مدیر دفتر یا یک حسابدار یا یک حسابدار تمام وقت که با آنها کار می کند، سود نمی برند. بسیاری از اعضای نوار ما ممکن است خودشان حسابداری اعتماد را انجام دهند. بنابراین فکر می‌کنم این چیزی است که برای شرکت‌های حقوقی انفرادی و کوچک طراحی شده است، اما می‌تواند به کل وکلا کمک کند.»

حفاظت از مردم

وستهایمر گفت که این رابطه با نوتا را یک پیروزی بزرگ برای عموم و یک پیروزی بزرگ برای اعضای بار می بیند.

اکنون وظیفه ما این است که خبر را به اطلاع برس،م و مطمئن شویم که اعضا را به ثبت نام دعوت می کنیم. اما اگر مردم از این ابزار استفاده کنند، من فکر می‌کنم که راه زیادی در راستای رعایت قانون اعتماد ما خواهد داشت.»

گاریبیان، مدیر عامل نوتا نیز این احساس را تکرار کرد.

قریبیان گفت: “M&T یک بانک اجتماعی است و در نهایت ما معتقدیم که با محافظت از مردم، جوامع بهتری را ایجاد می کنیم.” و با ساختن جوامع بهتر، این واقعاً دنیایی را که ما در آن زندگی می‌کنیم بهبود می‌بخشد. حقوقی یکی از آن جوامع حیاتی است که تأثیر منحصربفردی دارد.»

این رابطه با میراث ما در M&T همسو است. ما به ،وان بانک جامعه، و با داشتن چنین جامعه مهم قانونی، چنین جامعه تأثیرگذاری، احساس می کنیم که با ارائه ابزاری به آنها امکان می دهیم که امانتداران خوبی در وضعیت خوبی باشند.»

وکلای فلوریدا علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد در دسترس بودن Nota در ایالت خود می توانند این کار را در این لینک انجام دهید.

دیگران علاقه مند به ،ب اطلاعات بیشتر در مورد Nota و مجموعه کامل راه حل های آن هستند می تو،د این کار را در این لینک انجام دهید.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/06/in-a-first-for-a-state-bar-florida-to-provide-all-members-with-free-trust-accounting-software-to-help-ensure-compliance-and-protect-the-public.html