دسته‌ها
اخبار

وکلا به دنبال اخراج “معترضین سریال” در تسویه حساب T-Mobile: The Morning Minute هستند


ALSP در VR – در گذشته، جایی که شرکت های حقوقی رفته اند، ارائه دهندگان خدمات حقوقی جایگزین اغلب از نزدیک دنبال می ،د. و چه محیطی برای رونق یک ،ب و کار با تکنولوژی بهتر از متاورس، جایی که برخی از شرکت ها در سال گذشته در آن سرمایه گذاری کرده اند؟ اما ALSP ها در هیچ کاری عجله نمی کنند، کاساندره کویر از Law.com گزارش می دهد. همانطور که تعاملات محدود شرکت ها با مشتریان در متاورس نشان داده است، بازار خدمات حقوقی در فضای مجازی هنوز کوچک است. با این حال، این بدان م،ا نیست که این فکر به ذهن رهبران ALSP خطور نکرده است. ما در حال گفت،ای زیادی در مورد اینکه آیا قرار گرفتن در metaverse یا داشتن یک دفتر در metaverse یا چیزی شبیه به آن خلاقانه خواهد بود، واقعاً بیشتر به ،وان یک برند یا بازاریابی یا یک نوع نوآورانه از خودمان. Pratik Patel، یکی از بنیانگذاران و رئیس نوآوری در Elevate، گفت: در مقایسه با استفاده عملی واقعی در حال حاضر.

روی رادار – World Wrestling Entertainment و مدیر عامل سابق وینس مک ماهون که اخیراً به دلیل اتهامات تجاوز ، از سمت خود استعفا داده است. روز شنبه با شکایت مشتقه سهامداران برخورد کرد در دادگاه سلطنتی دلاور این کت و شلوار که در دسترس عموم نیست، توسط کریستنسن و دوگرتی به نمایندگی از کارول کاساله و کریستال لاوال آورده شده است. هنوز وکیل برای متهم حاضر نشده است. مورد 2023-0039 است، کارول کازال علیه وینسنت کی مک ماهون. اساز آ،ین معاملات و دعاوی حقوقی با جدید مطلع شوید رادار Law.com.


انتخاب سر دبیر

ممکنه خوشت بیاد

3 دقیقه مطالعه کنید

6 دقیقه مطالعه کنید

5 دقیقه مطالعه کنید

6 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منابع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و به صورت استراتژیک محتوایی را انتخاب کنید که به نیازهای شما مربوط می شود. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

وکیل – نیوجرسی

ما یک شرکت حقوقی تثبیت شده در ج، نیوجرسی هستیم که به دنبال کارمندی با 2 تا 7 سال تجربه برای کار در زمینه های بازرگ، هستیم.

هم اکنون درخواست دهید ›

فولاد گاسیوروسکی

2023/01/16
وب NJLJ

دفاتر حقوقی Robert G. Stahl, LLC با افتخار اعلام می کند که Laura K. Gasiorowski به ،وان شریک ارتقا یافته است و این شرکت اکنون با نام STAHL GASIOROWSKI شناخته می شود.

مشاهده اطلاعیه ›

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/724820876/0/law/legal-news/