دسته‌ها
اخبار

Bessemer Venture Partners اکثریت سهام را در شرکت مدیریت فعالیت های حقوقی Litify به دست می آورد


شرکای سرمایه گذاری Bessemer، یک شرکت VC که قبلاً سرمایه گذاری قابل توجهی در شرکت های فناوری قانونی مانند Clio، DISCO و Anaqua انجام داده است، ا،ریت سهام را در اختیار گرفته است. Litify، یک پلت فرم مدیریت وکالت است که در سال 2016 توسط تیمی از افرادی که از M، & M،، بزرگترین شرکت حقوقی شاکیان در ایالات متحده بیرون آمدند، تأسیس شد.

این سرمایه گذاری در زم، انجام می شود که فناوری حقوقی شاهد کاهش و عدم اطمینان اقتصادی بوده است. همچنین حرکت صنعت به سمت پلتفرم‌سازی، قابلیت همکاری و تحول دیجیتال مبتنی بر ابر را برجسته می‌کند، همه موضوعاتی که قبلاً برجسته کرده‌ام.

پلتفرم Litify از این جهت منحصر به فرد است که بر روی Salesforce، پلتفرم فروش و بازاریابی که توسط بسیاری از شرکت های Fortune 500 استفاده می شود، ساخته شده است. این محصول خود را به‌،وان یک «پلت‌فرم عملیاتی قانونی سرتاسر» توصیف می‌کند که می‌تواند برای مدیریت خدمات کامل، مدیریت حقوقی شرکت، مدیریت عملکرد شاکی و مدیریت دعاوی دعاوی استفاده شود.

طرفین میزان دلار سرمایه گذاری امروز را فاش ن،د. لیتیفای قبلا 50 میلیون دلار جمع آوری کرده بود در سرمایه گذاری سری A در سال 2019، علاوه بر دورهای قبلی 2.5 میلیون دلاری در سال 2018 و 5 میلیون دلاری در سال 2017. سرمایه گذار اصلی در آن دور سری A، Tiger Global Management، یک سرمایه گذار اقلیت باقی خواهد ماند.

لیتیفای گفت که بسمر اکنون سهامدار ا،ریت است، به این م،ی که همه سهامداران و دارندگان اختیار معامله به طور مساوی، بر خلاف دور عادی تامین مالی، در این معامله شرکت ،د.

در سال 2021، لیتیفای LegalStratus را ،یداری کرد، یک پلتفرم صورت‌حساب الکترونیکی و مدیریت امور برای دپارتمان‌های حقوقی شرکت‌ها و سازمان‌های ،تی که همچنین بر روی پلتفرم Salesforce ساخته شده بود.

با معامله امروز، شریک Bessemer برایان فاینشتاین به ،وان رئیس هیئت مدیره لیتیفای خدمت خواهد کرد. Bessemer دارای سابقه سرمایه گذاری در شرکت های نرم افزاری تعریف کننده صنعت مانند Procore، ServiceTitan، S،pify، Toast، nCino و Vlocity است.

در صنعت حقوقی، بسمر یک سرمایه گذار در شرکت کشف الکترونیکی است دیسکو، که در ژوئیه 2021 عمومی شد و یک سرمایه گذار نسبتاً اولیه در شرکت مدیریت قانون بود کلیو.

همچنین یک سرمایه گذار در شرکت های فناوری حقوقی است آناکوا، که نرم افزار مدیریت دارایی IP را ارائه می دهد. شرکت مدیریت چرخه عمر قرارداد دفترچه قرارداد; و به صورت رسمی، بستری برای پرونده های مهاجرتی.

Feinstein گفت: «Litify به ،وان یک بازیگر حقوقی فناوری که به طور منحصربه‌فردی برای تغییر فعالیت‌های تجاری قانونی در هسته خود قرار دارد، برجسته است. “من هیجان زده هستم که تخصص خود را در زم، که تقاضا برای ارائه دهندگان خدمات حقوقی در حال افزایش است به مشتریان Litify بدهم.”

رای اعتماد

آری وفاداررئیس و مدیر عامل لیتیفای، در مصاحبه ای به من گفت که سرمایه گذاری Bessemer را به ،وان یک رای اعتماد قوی از سوی یکی از بزرگترین سرمایه گذاران نهادی جهان می بیند، و او گفت که از این که این برای مشتریان شرکت چه م،ایی دارد هیجان زده است.

“این یک رای اعتماد قوی به همه کارهایی است که انجام داده‌ایم و هر چیزی که قصد داریم ادامه دهیم، اکنون تحت نظارت و راهنمایی آنها، یادگیری از بهترین شیوه‌ها برای سایر شرکت‌های فناوری حقوقی بسیار موفقی که آنها با آنها کار کرده‌اند، مانند Clio، Anaqua و DISCO و همچنین شرکت‌های SaaS عمودی بسیار موفق، شرکت‌های عمومی مانند Procore، nCino و مانند آن‌ها.

مرتبط: در پاد،ت LawNext: Ari Treuhaft، مدیر اجرایی Litify در مورد اینکه چرا شرکت مدیریت تمرین خود را یک دسته منحصر به فرد از فناوری حقوقی می داند.

“ما برای مدت طول، در این کار هستیم. ما می خواهیم ارزش زیادی به شرکت های حقوقی و دپارتمان های حقوقی اضافه کنیم و بسمر به این ماموریت اعتقاد دارد.

تروهفت گفت که این ،ید مسیر شرکت را تغییر نخواهد داد. این دقیقاً ادامه همان کاری است که ما در حال حاضر انجام می دهیم. ما با شرکت‌های حقوقی با حجم بالا، دفترهای با حجم بالا و همچنین با شرکت‌های بزرگی کار می‌کنیم که دارای دپارتمان‌های حقوقی کاملاً پیچیده، عملیات حقوقی و مدیریت وکیل خارجی هستند. و ما به همین کار ادامه خواهیم داد.»

شرکت حقوقی و مشتریان شرکتی

Litify در سال 2016 توسط جان مورگان، بنیانگذار M، & M، و روون مسکوویتز، COO در M، & M،، و همچنان توسط آن شرکت به ،وان پلت فرم مدیریت عمل خود استفاده می شود. هر دو مورگان و مسکوویتز سرمایه گذاران اقلیت در شرکت هستند.

مورگان و مسکوویتز بی،ه مش،ی صادر ،د که در آن گفتند: «ما از این نقطه عطف سپاسگزاریم و از دیدن این شرکت که این گام هیجان‌انگیز بعدی را با حمایت Bessemer انجام می‌دهد هیجان‌زده هستیم. ما از سرمایه گذاران سپاسگزاریم و به این تیم بسیار افتخار می کنیم و مشتاقانه منتظر رهبری برایان برای سرعت بخشیدن به رشد لیتیفای هستیم.

این شرکت می‌گوید که اکنون به بیش از 45000 متخصص حقوقی در بیش از 20 حوزه مختلف حقوقی خدمات ارائه می‌کند. Treuhaft گفت که این شرکت در درجه اول به شرکت های حقوقی در محدوده متوسط ​​تا بزرگ خدمات می دهد و بخش های حقوقی شرکت ها بخشی از بازار آن هستند که به سرعت در حال رشد هستند. در واقع، او پیش بینی می کند که تا سال آینده، تجارت حقوقی شرکتی می تواند با تجارت شرکت حقوقی برابری کند.

در یک بی،ه مطبوعاتی که این ،ید را اعلام کرد، گفت که این معامله در حالی انجام می شود که لیتیفای “به سودآوری دست یافته و به مرحله بعدی رشد خود ادامه می دهد.” وقتی از تروهفت در مورد سودآوری و رشد شرکت پرسیدم، او گفت که نمی توانم در مورد مسائل مالی شرکت صحبت کنم اما روی زبان بی،ه مطبوعاتی ایستاده ام.

اما Treuhaft گفت که در چند سال گذشته، Litify به شدت از انواع وکلایی که بیشترین ارزش را از سیستم آن ،ب می‌کنند، آگاه شده است، و آنها ،، هستند که شرکت روی آنها تمرکز می‌کند.

آن وکلا چه ،، هستند؟ من پرسیدم.

او گفت: «هر رویه حقوقی که با یک نوع کار حقوقی با حجم بالا و تکرارپذیرتر سروکار دارد – وکلای دعوی قضایی، وکلای م،ع، مهاجرت، استخدام، تراست ها و املاک، و هر وکیلی که در مورد موارد احتمالی کار می کند.

و سپس در سمت شرکت، این واقعاً ،ب‌وکارهای بزرگ هستند که نیازهای حقوقی سازم، بسیار پیچیده‌ای دارند، و جایی که شما یک گروه متمرکز دارید که سعی می‌کند ترافیک را به همه آن‌ها، هم در داخل و هم به مشاوران بیرونی هدایت کند. این حوزه‌هایی هستند که ما در آن می‌درخشیم. تمرکز بر سازمان‌های پیچیده‌ای است که به دنبال مقیاس و برتری عملیاتی از نرم‌افزار خود هستند.»


منبع: https://www.lawnext.com/2023/02/bessemer-venture-partners-acquires-majority-stake-in-legal-practice-management-company-litify.html