دسته‌ها
اخبار

CASEpeer، نرم افزار مدیریت تمرین برای شرکت های PI، اکنون با LawPay برای پرداخت های الکترونیکی ادغام می شود


CASE،r، یک پلت فرم مدیریت تمرین که برای شرکت های حقوقی آسیب های شخصی طراحی شده است، اکنون با پلت فرم پرداخت آنلاین ادغام شده است LawPay، امروز گفته شد.

ادغام شرکت‌های PI را قادر می‌سازد تا پرداخت‌های کارت اعتباری و ACH را به صورت الکترونیکی بپذیرند، که می‌تواند به شرکت کمک کند مجموعه‌ها را افزایش دهد و عملیات مالی را ساده‌تر کند.

CASE،r متعلق به Affinipay، شرکت مادر LawPay. AffiniPay در ژوئن گذشته CASE،r را به ،وان بخشی از ،ید MyCase ،یداری کرد.

در فهرست راهنمای فناوری حقوقی LawNext درباره CASE،r بیشتر بیاموزید.

گفت: “ادغام جدید CASE،r با LawPay انعطاف پذیری خدمات پرداخت را برای مشتریان قانونی افزایش می دهد.” درو آرمسترانگ، مدیر اجرایی Affinipay. “بسیاری از مشتریان شرکت حقوقی CASE،r به عملکرد پرداخت برای پرونده های هزینه غیر احتیاطی خود نیاز دارند.”

شرکت می‌گوید این ادغام به‌طور یکپارچه در بستر CASE،r کار می‌کند و شرکت‌ها را قادر می‌سازد:

  • از Quick Bill برای ارسال درخواست های پرداخت به مشتریان به راحتی و بدون ،وج از پلت فرم CASE،r استفاده کنید.
  • نظارت بر فعالیت در زم، که مشتری یک صورتحساب را دریافت، مشاهده یا پرداخت کرده است.
  • به مشتریان این امکان را می دهد که فقط با چند کلیک صورتحساب را پرداخت کنند. (طبق قانون LawPay، 57٪ از صورتحساب های پرداخت شده سریع در همان روز ارسال درخواست پرداخت می شود.)

درباره LawPay در فهرست راهنمای فناوری حقوقی LawNext بیشتر بد،د.

گفت: «این یکپارچه‌سازی باعث می‌شود شرکت‌های حقوقی CASE،r سریع‌تر و آسان‌تر دریافت کنند، مستقیماً از پلتفرم مدیریت عمل ما، پرداخت‌ها را جمع‌آوری کنند.» گابریلا کوبرو، بنیانگذار CASE،r. بسیاری از شرکت‌های حقوقی متمرکز بر آسیب‌های شخصی، انواع دیگر پرونده‌ها را نیز رسیدگی می‌کنند، و LawPay به آنها کمک می‌کند تا سریع و ایمن پرداخت کنند.»

برای اطلاعات بیشتر در مورد این ادغام، این صفحه را ببینید.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/01/case،r-practice-management-software-for-pi-firms-now-integrates-with-lawpay-for-e-payments.html