دسته‌ها
اخبار

Contracts Company Ironclad به GPT-3 برای تنظیم فوری سند بر اساس کتاب راهنمای شرکت


شرکت مدیریت چرخه عمر قرارداد آهنی به قدرت ضربه زده است GPT-3 OpenAI برای معرفی AI Assist، یک ویژگی بتا که فوراً قراردادها را بر اساس کتاب بازی شامل بندها و زبان تأیید شده یک شرکت قرمز می کند.

خطوط قرمز که با استفاده از هوش مصنوعی مولد GPT-3 ساخته شده‌اند، به‌،وان تغییرات ردیابی‌شده در Microsoft Word ظاهر می‌شوند، جایی که کاربر می‌تواند تغییرات توصیه‌شده را اسکن کند و آنها را بپذیرد یا رد کند.

«در قراردادهای یک هفته یا یک ماهه ضرب شود، AI Assist صرفه جویی خواهد کرد بی شمار ساعت‌ها بررسی دستی،” Cai GoGwilt، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری Ironclad، امروز در یک پست وبلاگ می نویسد اعلام ویژگی جدید


در فهرست راهنمای فناوری حقوقی LawNext درباره Ironclad بیشتر بیاموزید.


علاوه بر خط قرمز کل یک سند، AI Assist به کاربران این امکان را می دهد که هر بلوکی از متن را برجسته کنند، دستور ویرایش را ارائه دهند و چندین گزینه خط قرمز را بر اساس درخواست ایجاد کنند.

در پست خود، GoGwilt نمونه ای از بند را ارائه می دهد که استفاده یکی از طرفین از اطلاعات محرمانه را محدود می کند. با برجسته ، پست، کاربر می‌تواند یک پنجره بازشو برای ارائه درخواست به AI Assist باز کند. در مثال GoGwilt، کاربر دستور “محرمانه را متقابل کنید” را می نویسد. سپس AI Assist چندین گزینه خط قرمز را برای انجام این کار ارائه می دهد که کاربر می تواند از بین آنها خط قرمز را انتخاب کرده و به آن اضافه کند.

GoGwilt می‌گوید: «این به کاربران اجازه می‌دهد تا مناطق قراردادی خاصی را هدف قرار دهند و همانطور که Playbook آنها اجازه می‌دهد خلاق یا محافظه‌کار باشند.

GoGwilt می گوید، این ویژگی می تواند به ویژه در دورهای بعدی مذاکره یک سند مفید باشد، زم، که یک طرف می خواهد پیشنهادات سفارشی ارائه دهد که هنوز در کتاب بازی او کدگذاری نشده است.

GoGwilt در یک نمایش ویدئویی از AI Assist می‌گوید: «به‌،وان یک وکیل در یک تیم قراردادهای داخلی، می‌تو،د بارها و بارها همان نوع توافق را مرور کنید و همان تغییرات تکراری را ایجاد کنید. با استفاده از هوش مصنوعی Ironclad و استفاده از قدرت هوش مصنوعی مولد، ما در واقع می تو،م به سرعت بخشیدن و سازگارتر ، این فرآیند کمک کنیم.

GoGwilt می گوید که AI Assist چهار مزیت را به مشتریان Ironclad ارائه می دهد:

  • آن‌ها می‌توانند با شناسایی فوری بی‌نظمی‌ها و خط قرمز ، بی‌نظمی‌ها در قراردادها و صرفه‌جویی در زمان صرف شده برای بازبینی دستی، روند بررسی قرارداد را به طرز چشمگیری سرعت بخشند.
  • آنها می توانند ROI قراردادهای موجود خود را بهینه کنند، زیرا AI Assist پیشنهادات خط قرمز را بر اساس بند ترجیحی شرکت و دستورالعمل های زبان در کتاب بازی موجود ارائه می دهد.
  • آن‌ها می‌توانند با استفاده از مجموعه‌ای از زبان‌ها و بندهای دلخواه خود از انطباق اطمینان حاصل کنند و اطمینان حاصل کنند که هر قراردادی برخلاف استانداردهای شرکت بررسی می‌شود، صرف نظر از نظر داور.
  • آنها می توانند کارهای بیشتری را با کمتر انجام دهند، زیرا استفاده از هوش مصنوعی مولد برای خودکارسازی خطوط قرمز زمان را برای تیم های حقوقی برای انجام کارهای دیگر آزاد می کند.

چه ،ی بهتر از فردی از تیم حقوقی OpenAI درباره این ویژگی نظر می دهد و پست GoGwilt شامل نقل قولی از جیسون کوون، مشاور عمومی در OpenAI.

کوون گفت: «پیمان‌کاری یک فرآیند دستی و کار فشرده است – نمونه‌ای عالی از جایی که هوش مصنوعی می‌تواند به پیشبرد صنعت کمک کند.» ما به ،وان شرکا و کاربران Ironclad، تکنولوژی و رهبری آن‌ها را برای ،ب‌وکارها و انسان‌هایی که آن‌ها را هدایت می‌کنند بسیار مؤثر می‌د،م.»


منبع: https://www.lawnext.com/2023/02/contracts-company-ironclad-taps-into-gpt-3-for-instant-do،ent-redlining-based-on-a-companys-playbook.html