دسته‌ها
اخبار

iLawyerMarketing کمپین های تبلیغاتی برتر را ارائه می دهد (2022)


بازاریابی شرکت حقوقی مدرن فقط در مورد SEO نیست – علیرغم آنچه ممکن است بسیاری فکر کنند. در هسته آن، قرار گرفتن در مقابل مشتریان بالقوه است. وکلا باید درک کنند که موکلان آنها چه ،، هستند و تا حد امکان مستقیماً برای آنها تبلیغ کنند. مشتریان بالقوه یک شرکت همیشه روی رایانه های خود نمی نشینند و در اینترنت برای یافتن پاسخ جستجو می کنند. iLawyerMarketing این را درک می کند و فرصت های تبلیغاتی زیادی برای وکلا دارد.

هنگامی که یک مشتری بالقوه مستقیماً برای خدمات جستجو می کند، یک وکیل مطمئناً می خواهد در صدر نتایج آنها باشد. با این حال، زم، که شرکت‌ها جستجو نمی‌کنند، همچنان می‌خواهند در ذهن خود باقی بمانند. وکلای PI، در میان دیگران، سال ها از تبلیغات تلویزیونی استفاده کرده اند. اما تماشای تلویزیون تغییر کرده است و بازاریابی در سرویس های پخش روز به روز محبوب تر می شود.

تبلیغات بیش از حد چیست؟

بازاریابی بیش از حد (OOT) تبلیغات ویدیویی در سرویس‌های استریم مانند Netflix، Roku، Hulu، Amazon Prime و دیگران است. این پلتفرمی است که (هنوز) با سایر وکلا بیش از حد اشباع نشده است. و مشتریان را در بیشتر از اتاق نشیمن آنها ملاقات می کند. این تبلیغات به جای پخش یک مکان تبلیغاتی تلویزیونی سنتی، از طریق تلفن، تبلت و تلویزیون های هوشمند به بینندگان می رسد.

نه تنها مزیت قرار دادن وجود دارد، بلکه این شکل از تبلیغات نیز می تواند هدفمندتر باشد. که به قرار گرفتن در مقابل مخاطب من، در زمان من، کمک می کند. همچنین به شرکت‌ها کمک می‌کند از توجه دیگر، که در پروفایل مشتری ایده‌آل خود نیستند، خودداری کنند. این بدیهی است که برای هر ،ی که نگران بازگشت سرمایه (ROI) شرکت خود است مفید است.

بازاریابی فوق العاده با iLawyerMarketing

iLawyerMarketing نه تنها به ردیابی بازگشت سرمایه در تبلیغات OOT یک شرکت کمک می کند، بلکه می تواند به ایجاد محتوا نیز کمک کند. ایجاد ویدئو یکی از خدمات بسیاری است که iLawyerMarketing ارائه می دهد. به ،وان یک شریک بازاریابی کامل، آنها می توانند وب سایت بسازند، محتوای آموزشی ایجاد کنند، سئو را بهبود بخشند و کمپین های PPC را مدیریت کنند.

چگونه آن را دریافت کنیم

برای یادگیری بیشتر آماده اید؟ بررسی کامل ما از iLawyerMarketing را بررسی کنید. در آنجا نظرات انجمن، دموهای اضافی، نمودارهای ویژگی‌ها و موارد دیگر را خواهید یافت. به یاد داشته باشید که مش،ین Lawyerist از طریق مزایای Affinity که توسط شرکای ما ارائه می شود، تخفیف بیشتری دریافت می کنند.

آ،ین به روز رس، در 5 دسامبر 2022


منبع: https://lawyerist.com/news/ilawyermarketing-over-the-top/