دسته‌ها
اخبار

On LawNext: Gaurav Oberoi مدیر عامل Lexion در مورد افزایش 20 میلیون دلاری خود و انجام معاملات سریعتر با هوش مصنوعی


ل،یون یک سیستم مدیریت قرارداد مبتنی بر هوش مصنوعی با شجره نامه ای منحصر به فرد است که از آن بیرون آمده است موسسه آلن برای هوش مصنوعیمؤسسه تحقیقاتی هوش مصنوعی که توسط پاول آلن، بنیانگذار مایکروسافت ایجاد شده است، و با دریافت حمایت از سرمایه گذار، مانند K،sla Ventures، یک شرکت دره سیلی، که پورتفولیوی آن شامل شرکت هایی مانند OpenAi; Madrona Venture Group که به راه اندازی آمازون کمک کرد. و ویلسون سونسینی، شرکت حقوقی که نه تنها به خاطر نمایندگی از پیشگامان فناوری، بلکه به خاطر ابتکارات فنی خود نیز شناخته شده است. اکنون Lexion به تازگی 20 میلیون دلار دیگر را در دور سری B به رهبری خود جمع آوری کرده است Point72 Ventures، با مشارکت مجدد سرمایه گذاران قبلی.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت می گوید ،راو اوبروی، ماموریت دارد از هوش مصنوعی برای کمک به تیم های عملیاتی شرکت و دپارتمان های حقوقی با تسریع قراردادهای تجاری در فروش، تدارکات، حقوقی، منابع انس،، امنیت و موارد دیگر، سریعتر معاملات را ببندد. رزومه او شامل مدیر محصول، مهندس و موسس برای بیش از یک دهه است، و قبل از Lexion، دو استارت آپ نرم افزاری BillMonk و Precision Polling را راه اندازی و فروخت و یک واحد تجاری بزرگ را در SurveyMonkey تأسیس کرد.

Gaurav به من می‌پیوندد تا در مورد تأسیس و رشد شرکت، آ،ین دور جمع‌آوری سرمایه، و افکارش در مورد بازار قراردادها و تأثیر نسل‌های جدید هوش مصنوعی بر توسعه آینده آن صحبت کنیم.

از حامیان مالی خود تشکر می کنیم

این ،مت از LawNext سخاوتمندانه توسط حامیان مالی ما ممکن شده است. ما از حمایت آنها قدرد، می کنیم و امیدواریم آنها را بررسی کنید.

اگر از گوش دادن به LawNext لذت می برید، لطفاً هرجا که به پاد،ت گوش می دهید، نظر خود را برای ما ارسال کنید.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/05/on-lawnext-lexion-ceo-guarav-oberoi-on-his-20m-raise-and-getting-deals-done-faster-with-ai.html