دسته‌ها
اخبار

The Talent War Is Over (برای برخی، حداقل): دقیقه صبح


جنگ تمام است اگر بخواهی) – از آنجایی که کاهش تقاضا برای خدمات حقوقی و به تبع آن استعدادهای حقوقی اهرم را از جویندگان کار دور می کند، تمایل رهبران شرکت های حقوقی برای انطباق با اولویت های محل کار کاندیداها اکنون یک سوال باز است. ناظران صنعت و رهبران شرکت به جاستین هنری از Law.com گفت که تظاهرات مشهود «جنگ برای اجساد» اخیر نادر شده و فقط برای پرتقاضاترین افراد استخدام شده است. زم، که ،ت به کار از راه دور می‌رسد، شرکت‌ها کمتر انعطاف‌پذیر می‌شوند و مزایای دوران همه‌گیری مانند پاداش‌های امضا برای همکاران غیرقابل شنیده شده است. در همین حال، پاداش‌های پایان سال در شرکت‌های Am Law 50 در سال 2022 نسبت به سال قبل قطع شد. اما در حالی که آونگ قدرت به نفع شرکت‌های حقوقی برگشته است، برخی ناظران نسبت به این تصور هشدار دادند که صنعت می‌تواند به طور کامل به وضعیت قبل از همه‌گیری بازگردد. مائورا مک آنی، استخدام‌کننده مستقر در پیتسبورگ با شرکت جستجوی مک‌آنی اسپوزیتو، گفت: اکنون که کار از راه دور در سراسر صنعت گسترش یافته است، “این تغییر نخواهد کرد”.

مفاهیم خارجی – وکلای دادگستری هشدار می دهند که چگونه شرکت های آمریکایی در برخی حوزه های قضایی خارجی سرمایه گذاری می کنند با مداخله بالقوه ،ت “تغییر دهنده” مواجه خواهد شد، زیرا منافع ،ت در غربالگری سرمایه گذاری خارجی ایالات متحده بر نگر، های امنیت ملی تمرکز دارد و در عین حال ایالات متحده را در سطح جه، رقابتی نگه می دارد. و، ،انه‌داری و بازرگ، قرار است تا پایان فوریه گزارشی را به کنگره ارائه دهند که در آن دستورالعمل‌های سیاست مشخصی برای غربالگری سرمایه‌گذاری خارجی ایالات متحده با توجه به چین ارائه می‌شود. در همان زمان، رئیس جمهور جو بایدن روی یک فرمان اجرایی کار می کند که در حال حاضر در دست بررسی بین سازم، است که ا،امات غربالگری سرمایه گذاری خارجی را تعریف می کند. امیلی بنسون، کارشناس ارشد مرکز مطالعات استراتژیک و بین‌المللی، «تحرکی وجود دارد». کریستین شیفنر از Law.com گفت.

در رادار – Vox Media توسط FNTV LLC به دلیل نقض حق چاپ شکایت شد سه شنبه در دادگاه منطقه ای کلمبیا. این شکایت ناشی از دستگیری دریک اینگرام، فعال زندگی سیاه پوستان در اوت 2020 است که به دلیل استفاده پلیس نیویورک از نرم‌افزار تشخیص چهره اعتراض‌هایی را برانگیخت. بر اساس این شکایت، Vox از یک تصویر ثابت از تصاویر ویدئویی FNTV از دستگیری برای یک مقاله خبری در وب سایت خود استفاده کرده است. theverge.com بدون اجازه. این شکایت توسط گروه حقوقی سندرز تنظیم شده است. هنوز وکیل م،ع متهم حاضر نشده است. کیس 1:23-cv-00467 است، FNTV LLC در مقابل Vox Media LLC. اساز آ،ین معاملات و دعاوی حقوقی با جدید مطلع شوید رادار Law.com.


انتخاب سر دبیر

شما ممکن است دوست داشته باشید

4 دقیقه مطالعه کنید

3 دقیقه مطالعه کنید

3 دقیقه مطالعه کنید

4 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اساتید محترم صنعت حقوق دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منبع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و محتوایی را که به نیازهای شما مربوط می شود را به صورت استراتژیک انتخاب کنید. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/728229029/0/law/legal-news/