دسته‌ها
اخبار

Tonkean می گوید که کارهای حقوقی جدید آن “ایمن” هوش مصنوعی و اتوماسیون بدون کد تولیدی را به مدیریت ماده داخلی می آورد.


تونکی، یک شرکت مستقر در پالو ،و که خود را اولین پلتفرم تجربه فرآیند در نوع خود توصیف می کند، یک محصول مدیریت چرخه حیات ماده را برای تیم های حقوقی شرکت راه اندازی کرده است. حقوقیکه می گوید آنها را قادر می سازد تا از پتانسیل فناوری اتوماسیون فرآیند مبتنی بر هوش مصنوعی به طور ایمن استفاده کنند – به روشی که نه تنها پذیرش فرآیند را افزایش می دهد، عملکرد را بهبود می بخشد و ارزش تجاری ایجاد می کند، بلکه خطر را کاهش می دهد و انطباق را بهتر تضمین می کند.

Tonkean می گوید برای تیم های حقوقی، فرآیندها همه چیز هستند، به ویژه در مورد دریافت قانونی، تریاژ و هماهنگی. “آنها ابزاری هستند که از طریق آنها تلاش ها را برای بهبود عملکرد عملیاتی، پیاده سازی فناوری نوآورانه، کاهش ریسک و ارائه ارزش بیشتر برای ،ب و کار انجام می دهید: همه دستورات حیاتی بخش حقوقی مدرن.”

با این حال، مشکل این است که پذیرش فرآیند به طور کلی پایین است، به طوری که حداقل 67 درصد از کارمندان به طور معمول فرآیندهای قانونی را به طور کامل نادیده می گیرند، تلاش های بهینه سازی را خنثی می کند و ارزش بالقوه بخش حقوقی را به ،وان یک شریک تجاری محدود می کند.

بنابراین LegalWorks چگونه با این مشکل مق، می کند؟ Tonkean می‌گوید که این کار را با «قرار دادن ساختار در اطراف قدرت آتش خام فناوری‌های نوآورانه»، مانند مدل‌های زبان بزرگ، و با امکان دادن به اعضای تیم‌های حقوقی «برای ایجاد فرآیندهای قانونی منعطف و قدرتمندی که ایمن، شخصی‌سازی شده برای درخواست‌کننده هستند، انجام می‌دهد. کارمندان در واقع می خواهند دنبال کنند.»

برای دستیابی به این هدف، LegalWorks با دو ابزار مجهز به GPT که توسط Tonkean توسعه یافته است ارائه می شود:

  • درب ورودی هوش مصنوعی، یک ابزار ورودی مبتنی بر هوش مصنوعی که برای کارمندان از طریق ایمیل، Slack، Teams یا یک پورتال وب سفارشی شده قابل دسترسی است. وقتی کارمندان برای انجام کاری مانند ایجاد NDA به بخش حقوقی نیاز دارند، تنها کاری که باید انجام دهند این است که از طریق AI Front Door بپرسند، و منابع داده‌ای را که شما به آن دسترسی داده‌اید بررسی می‌کند و اگر سند درخواستی قبلاً وجود نداشته باشد. وجود داشته باشد، آن را فورا تولید می کند. ‌
  • LegalGPT، که به تیم های حقوقی اجازه می دهد تا فرآیندهایی را ایجاد کنند که به طور خودکار درخواست های تجاری ورودی بدون ساختار را طبقه بندی و طبقه بندی می کند. LegalWorks همچنین فوریت هر درخواست ورودی را شناسایی می‌کند، درخواست‌های ساده را به‌طور خودکار مدیریت می‌کند – مانند درخواست‌های NDA و SOW – و درخواست‌های پیچیده‌تر (برای چشم پوشی از تعارض، IP، یا تعامل با وکیل خارجی) را به صورت خودکار به شخص یا عمل من، هدایت می‌کند. Tonkean می گوید گروه.

Tonkean می گوید LegalWorks پذیرش را به دو روش دیگر هدایت می کند:

  • این کارمندان را در جایی که هستند ملاقات می کند و به طور یکپارچه در اطراف هر ابزار، خط مشی و سیستمی که سازمان شما از قبل در اختیار دارد، می بندد. این بدان م،است که دیگر هیچ‌وقت کارمندان برای درگیر شدن در یک فرآیند قانونی نیازی به شرکت در مدیریت تغییر ناامیدکننده یا جلسات آموزشی و توانمندسازی بی‌فایده در سراسر شرکت نخواهند داشت.
  • می توان آن را به راحتی با استفاده از سازنده 100٪ بدون کد سفارشی کرد. Tonkean می‌گوید: «دیگر نیازی به آموزش، مدیریت تغییر، یا تکیه بر توسعه‌دهندگان برای اجرای بهبود فرآیند یا تکرار در جریان کار نیست.

ساگی الیاهو، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Tonkean می گوید: «افزایش پذیرش فرآیند برای تیم های حقوقی «خوب نیست» – این یک امر ضروری است. «انطباق، کارایی، صرفه جویی در هزینه و ایجاد ارزش تجاری همه به پذیرش بالای فرآیند بستگی دارد. اما، از نظر تاریخی، ابزارهای حقوقی فقط بر خود تیم های حقوقی متمرکز شده اند – نه ذینفع، که درخواست کمک می کنند. …

«LegalWorks با بهینه‌سازی تجربه برای درخواست‌کننده، ملاقات با افراد در جایی که قبلاً هستند و قانونی را قادر می‌سازد تا فرآیندهای داخلی هوشمند، شخصی، استراتژیک و کنترل‌شده را به‌طور امن ایجاد کنند، تغییر می‌دهد.»


منبع: https://www.lawnext.com/2023/05/tonkean-says-its-new-legalworks-safely-brings-generative-ai-and-no-code-automation-to-in،use-matter-management.html