دسته‌ها
اخبار

Toys R Us از داروخانه شاهدانه بدون مجوز نیویورک به دلیل تخلف شکایت کرد


به نظر می رسد که شرکت های شاهدانه بنا به دلایلی عاشق نام های هوشمندانه ای هستند که بر روی مارک های معروف ساخته شده اند. (به ،وان مثال Zkitt، و Skittles یا Bloom and Cool را ببینید). اغلب اوقات، این شرکت ها در نهایت با مشکل مواجه می شوند. (نگاه کنید به شرکت های بزرگ مواد غذایی و نوشیدنی ها کپی ماریجوانا را فراخو، می کنند). اگرچه این شرکت ها ممکن است یک دفاع تقلید آمیز را امتحان کنند، اما این کار چندان آسان نیست. پس از بحث دادگاه عالی در پرونده ای که مربوط به دفاع تقلید آمیز است، TOYS R US یک شکایت فدرال علیه یک ،ده فروش حشیش بدون مجوز بروکلین، نیویورک، ZAZA R US در ناحیه شرقی نیویورک تنظیم کرده است.

بدون اطلاع من، ظاهراً اصطلاح “ZAZA” یک اصطلاح محاوره ای است که به گونه های با درجه بالایی از شاهدانه اشاره دارد. (من حدس می زنم “علف هرز” و “علف” قدیمی شده است). TOYS R US ادعا می‌کند که ZAZA R US حداقل دو فروشگاه آجر و ملات را با حداقل یک فروشگاه که تابلوهای منتسب به نقض را نشان می‌دهد، اداره می‌کند. TOYS R US ادعا می کند که این یک تلاش بد نیت آشکار و آشکار برای تجارت بر سر حسن نیت و شهرت TOYS R US است.

TOYS R US طبق قانون فدرال Lanham، 15 USC § 1051 et seq.، و قانون ایالت نیویورک، از مجموعه ادعاهای معمول برای رقیق شدن علامت تجاری، نقض علامت تجاری، نامگذاری نادرست مبدا، و رقابت ناعادلانه دفاع می کند. TOYS R US همچنین به دنبال معافیت دستوری دائمی برای جلوگیری از استفاده ZAZA R US از مالکیت م،وی TOYS R US، و همچنین یک جایزه قابل توجه خسارت است که شامل رد ، هرگونه سود توسط ZAZA R US، خسارت واقعی به Toys R US، حق امتیاز است. پرداخت توسط ZAZA R US، هزینه های وکلا، و هزینه های شکایت.

من گمان می‌کنم که هر تفریحی که ZAZA R US با نام تجاری خود داشت، در مقابل ارتشی از وکلای جدی مالکیت م،وی به پایان رسیده است. ما به شما اطلاع خواهیم داد که چه اتفاقی می افتد!

برای اطلاعات بیشتر در مورد شاهدانه و مالکیت م،وی، نگاه کنید به:


منبع: https://harrisbricken.com/cannalawblog/toys-r-us-sues-unlicensed-new-york-cannabis-dispensary-for-infringement/