دسته‌ها
اخبار

Wolters Kluwer Reorg دو تجارت عمده حقوقی خود را زیر یک سقف آورده است


این شرکت هلندی با درآمدی حدود 5.5 میلیارد دلار در سال گذشته ولترز کلوور یک ناشر جه، اطلاعات برای متخصصان حقوق، بهداشت، حسابداری و انطباق است. اما چیزی که همیشه در مورد سازمان شرکتی آن برای من نامفهوم به نظر می رسید این بود که دو گروه اصلی محصول قانونی آن، Enterprise Legal Management Solutions (ELM) و Legal & Regulatory (LR) به ،وان مشاغل جداگانه عمل می ،د.

اکنون این تغییر کرده است، زیرا Wolters Kluwer امروز اعلام کرد که واحد ELM در حال انتقال به بخش LR است، جایی که شرکت گفت: “ما فرصت‌هایی را برای همسویی نزدیک‌تر با تجارت نرم‌افزار قانونی خود می‌بینیم.”

Wolters Kluwer این اعلامیه را به ،وان بخشی از آن اعلام کرد گزارش کل سال به سرمایه گذاران.

ELM قبلاً بخشی از ،ب و کار مدیریت، ریسک و انطباق شرکت بود که همچنین خانه خطوط فناوری مالی بود.

اما اکنون این شرکت در حال تشکیل بخش جدیدی به نام Corporate Performance & ESG است که ،ب‌وکارهای نرم‌افزاری مختلف خود را گرد هم می‌آورد که بر مدیریت عملکرد شرکت، سلامت و ایمنی محیطی و ریسک تمرکز دارند. نرم افزار مدیریت ریسک Wolters Kluwer، Enablon، که قبلا بخشی از بخش LR بود، اکنون به بخش جدید CP & ESG منتقل می شود.

بخش سابق GRC اکنون به Financial & Corporate Compliance تبدیل خواهد شد و CT Corporation و Compliance Solutions را در بر می گیرد که خدمات حقوقی و نرم افزار، محتوا و راه حل های حق انطباق بانکی را برای ،ب و کارهای عمدتاً ایالات متحده ارائه می دهد.

فرانک ،، سخنگوی Wolters Kluwer، گفت که ،ب‌وکارهای LR و ELM به نیازهای مشتریان مشابه در مناطق و بخش‌های مختلف بازار پاسخ می‌دهند. به ،وان مثال، Legisway LR به بخش های حقوقی شرکت ها در شرکت های کوچک و متوسط ​​خدمات می دهد، در حالی که ELM به بخش های حقوقی در شرکت های بزرگ خدمات می دهد.

او گفت: «این تغییر دارایی‌های فنی قانونی ما را به هم نزدیک‌تر می‌کند تا فرصت‌های فروش متقابل و نوآوری محصول را افزایش دهد.»

مارتین اومالی، مدیر عامل بخش LR، به این نقش ادامه خواهد داد. راجا سنگوپتاReady به من گفت، معاون اجرایی و مدیر کل ELM Solutions، به اداره آن تجارت به ،وان بخشی جدایی ناپذیر از بخش LR ادامه خواهد داد.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/02/wolters-kluwer-reorg-brings-its-two-major-legal-businesses-under-same-roof.html