دسته‌ها
اخبار

گودوین وکیل، پست های کارکنان را کاهش می دهد: دقیقه صبح


دادگاه فاجعه – همه گیری کووید-19 هنوز فروکش نکرده است، اما دادگاه ها در حال بررسی چگونگی آماده شدن برای فاجعه بعدی هستند. مانند Alaina Lancaster از Law.com گزارش می دهدقضات و اصحاب دعوی از ابتدای بحران جه، بهداشت، از جمله بحث تفرقه‌انگیز درباره نقش دادرسی مجازی، درباره عملیات‌های دوران همه‌گیری که ترجیح می‌دهند حفظ یا کنار بگذارند، صحبت کرده‌اند. در ماه‌های اخیر، جامعه حقوقی تغییرات دائمی‌تری را در قو،ن مربوط به فناوری از راه دور، آمادگی محاکمه و ضرب‌الاجل‌ها پیشنهاد کرده است تا به وضعیت اضطراری بعدی رسیدگی شود که ممکن است عملیات دادگاه را تهدید کند – یا دسترسی به عدالت را به طور کلی افزایش دهد. با این حال، برخی از پیشنهادات ممکن است باقی بماند. علی‌رغم تلاش‌ها برای ارائه یک جبهه منسجم‌تر در مواجهه با شرایط اضطراری، نگر،‌ها در مورد اثرات منفی فناوری از راه دور بر مشتریان و این حرفه ممکن است منجر به پیوسته‌ای از قو،ن در سطوح محلی شود. برای دریافت Law.com فشارسنج هر هفته مستقیماً به صندوق ورودی شما، اینجا کلیک کنید.

روی رادار – گوپتا وس، روز پنجشنبه یک دعوای حقوق مدنی را ثبت کرد در دادگاه منطقه شرقی نیویورک علیه شهر نیویورک و دیوید دو، کمیسر کمیسیون تا،ی و لیموزین شهر نیویورک (TLC). این شکایت TLC را متهم به اجرای عملیات تیزبین بازرسان مخفی در فرودگاه‌های لاگاردیا و جان اف کندی برای به دام انداختن رانندگان در نقض “قانون تگرگ خیاب،” نیویورک می‌کند که تگرگ خیاب، را بدون مجوز TLC من، ممنوع می‌کند. بر اساس این شکایت، این عملیات به طور نامتن،ی افراد رنگین پوست، مهاجران یا افرادی با مهارت محدود ،یسی را هدف قرار می دهد. این ک، همچنین توسط Pollock Cohen LLP و Mobilization for Justice نمایندگی می شود. مورد 1:23-cv-00065 است، Miller et al v. City of New York et al. اساز آ،ین معاملات و دعاوی حقوقی با جدید مطلع شوید رادار Law.com.


انتخاب سر دبیر

ممکنه خوشت بیاد

4 دقیقه مطالعه کنید

4 دقیقه مطالعه کنید

5 دقیقه مطالعه کنید

5 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منابع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و محتوایی را که به نیازهای شما مربوط می شود را به صورت استراتژیک انتخاب کنید. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

POND LEHOCKY STERN GIORDANO

01/04/2023
وب TLI

In Memory Of Kevin E. Harchar 1981 – 2022: وکلای و کارکنان Pond Le،cky Giordano با قلب های سنگین درگذشت ناگه، و غم انگیز شریک، همکار و دوست عزیزمان، کوین ای. هارچار، را در 23 دسامبر 2022 اعلام ،د.

مشاهده اطلاعیه ›

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/723625624/0/law/legal-news/