دسته‌ها
اخبار

Big Law’s Boutique Bash: The Morning Minute
<،le>Big Law’s Boutique Bash: The Morning Minute | Law.com
صفحه چاپ شده از:

<،on aria-label="Reprints" cl،="btn reprints">

تحلیل و بررسی

آیا می‌خواهید این گزارش خبری روزانه را از طریق ایمیل دریافت کنید؟ اینجا ثبت نام است. آنچه ما در حال تماشای BIG LAW BOUTIQUE BASH هستیم – Big Law یک بوتیک ادغام کرد…

09 ژانویه 2023 ساعت 06:00 صبح

4 دقیقه مطالعه کنید

سوزن زک

<،on aria-label="Reprints" cl،="btn reprints">

ای،

با تشکر از شما برای به اشتراک گذاری!

مقاله شما با موفقیت با مخاطبینی که ارائه کردید به اشتراک گذاشته شد.

،ت محدود کننده؟ – FTC دیروز قانونی را پیشنهاد کرد که بندهای غیررقابتی را در قراردادهای کاری ممنوع می کند – و این خیلی سخت پیش می رود. لینا خان، کمیسر FTC، عدم رقابت را برای کارگران ناعادلانه خواند و گفت که حذف این محدودیت باعث افزایش دستمزدها و تشویق رقابت می شود. ولی، همانطور که ماریا دینزئو از Law.com گزارش می دهد، منتقدان استدلال کرده اند که این پیشنهاد بسیار زیاد است و احتمالاً عواقب ناخواسته زیادی را در پی خواهد داشت. کلیفورد اطلس، مدیر شرکت حقوقی ،ون لوئیس و یکی از رهبران پیمان‌های محدودکننده آن، گفت: «اف. این یک فرآیند خواهد بود. یک دوره نظر وجود دارد. آیا تغییراتی در قانون ایجاد خواهد شد؟ من نمی دانم. آیا چالش های قانونی وجود خواهد داشت؟ کاملا.”

روی رادار – جونز دی روز جمعه شکایتی را برای حفظ حریم خصوصی ارائه کرد در دادگاه منطقه ای ک،ادو به نمایندگی از Amie Stepanovich، وکیل و مدیر سابق سیاست ایالات متحده و مشاور سیاست جه، Access Now در واشنگتن دی سی استپانوویچ ادعا می کند که یک دستگاه ردیابی ساخته شده توسط شرکت شخص ثالث Tile در داخل وسیله نقلیه موتوری او پیدا شده است. این کت و شلوار یک متهم ناشناس را هدف قرار می دهد که دستگاه را در ماشینش قرار داده است. شاکی معتقد است که این دستگاه در حالی که او هنوز در آروادا، ک،ادو زندگی می‌کرد، در خودروی او قرار داده شده بود، جایی که او یکی از همکاران سابق خود را به سوء رفتار ، متهم کرده بود. مورد 1:23-cv-00046 است، استپانوویچ در مقابل جان دو کاربر دستگاه کاشی با شماره سریال CH40195671TD1. اساز آ،ین معاملات و دعاوی حقوقی با جدید مطلع شوید رادار Law.com.


انتخاب سر دبیر

ممکنه خوشت بیاد

4 دقیقه مطالعه کنید

5 دقیقه مطالعه کنید

5 دقیقه مطالعه کنید

4 دقیقه مطالعه کنید

بیشتر از ALM

اشتراک حق بیمه

با این اشتراک، دسترسی نامحدودی به محتوای ممتاز با کیفیت بالا، آنلاین و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی دریافت خواهید کرد. این برای وکلای دارای مجوز در حوزه های قضایی متعدد یا برای وکلایی که ا،امات CLE خود را برآورده کرده اند، اما نیاز به دسترسی به اطلاعات منابع برای حوزه های کاری خود دارند، عالی است.
اکنون مشاهده کنید

حساب های تیم

خدمات اشتراک حساب تیم ما برای تیم های حقوقی از چهار وکیل یا بیشتر است. به هر وکیل اجازه دسترسی نامحدود به محتوای ممتاز با کیفیت بالا و درخواستی از اعضای هیئت علمی معتبر در صنعت حقوقی همراه با دسترسی اداری برای مدیریت آسان CLE برای کل تیم داده می شود.
اکنون مشاهده کنید

اشتراک های بسته

با 2 گزینه بسته ما به برخی از آگاه ترین و با تجربه ترین وکلا دسترسی پیدا کنید! بسته‌های انطباق ما توسط مشاوران CLE تنظیم می‌شوند و شامل موضوعات و چالش‌های قانونی فعلی در صنعت می‌شوند. گزینه دوم ما به شما امکان می دهد بسته نرم افزاری خود را بسازید و محتوایی را که به نیازهای شما مربوط می شود را به صورت استراتژیک انتخاب کنید. قیمت هر دو گزینه ی،ان است.
اکنون مشاهده کنید

POND LEHOCKY STERN GIORDANO

01/04/2023
وب TLI

In Memory Of Kevin E. Harchar 1981 – 2022: وکلای و کارکنان Pond Le،cky Giordano با قلب های سنگین درگذشت ناگه، و غم انگیز شریک، همکار و دوست عزیزمان، کوین ای. هارچار، را در 23 دسامبر 2022 اعلام ،د.

مشاهده اطلاعیه ›

در Law.com مش، شوید

اخبار و اطلاعات مهمی را که برای اتخاذ تصمیمات قانونی آگاهانه نیاز دارید، از دست ندهید. اکنون به Law.com بپیوندید!

دسترسی نامحدود به Law.com

دسترسی به انتشارات رایگان ALM اضافی

هر 30 روز یک مقاله* رایگان در سراسر شبکه اشتراک ALM

تخفیف های انحصاری در رویدادها و نشریات ALM
منبع: https://feeds.feedblitz.com/-/723793600/0/law/legal-news/