دسته‌ها
اخبار

Clio از بین می رود و با دفتر جدید و مرکز داده به استرالیا گسترش می یابد تا از رشد APAC پشتیبانی کند.


شرکت مدیریت وکالت کلیو در حال گسترش به استرالیا است، جایی که هر دو محصول با امضای خود، Clio Manage و Clio Grow را ارائه می دهد، و یک دفتر و یک مرکز داده را برای پشتیب، از مشتریان در آنجا و در سراسر منطقه آسیا و اقیانوسیه افتتاح می کند.

یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل کلیو، “همانطور که ما در مورد ماموریت خود برای تغییر تجربه قانونی برای همه فکر می کنیم، این یک ماموریت گسترده و جه، است که در آن می خواهیم فناوری خود را نه تنها به آمریکای شمالی، بلکه به EMEA و APAC و فراتر از آن بیاوریم.” جک نیوتن به من گفت. بنابراین ما واقعاً هیجان‌زده هستیم که به طور رسمی با یک دفتر و یک تیم در استرالیا توسعه دهیم.»

به ،وان بخشی از گسترش خود، Clio استخدام کرده است دنیس فارمر به ،وان مدیر کل منطقه آسیا و اقیانوسیه. کشاورز به مدت 18 سال در زمینه فناوری حقوقی کار کرده است که اخیراً به ،وان مدیر کل خدمات پزشک در ارائه دهنده خدمات تسویه الکترونیکی بوده است. سادهو برای نزدیک به 16 سال قبل از آن، در LexisNexis Pacific، جایی که او اخیراً مدیر اجرایی گروه شرکت های کوچک بود.

نیوتن گفت استرالیا بازاری طبیعی برای توسعه کلیو به دلایل متعددی است، از جمله اینکه این کشور یک کشور مش، المنافع است، مانند کانادا بومی کلیو، و همچنین این که بازاری بسیار پیشرفته در زمینه فناوری است.

ما شرکای بسیار خوبی را در جامعه حقوقی استرالیا می‌بینیم که در مورد ایجاد نسل بعدی محصولات Clio و نوآوری در نسل بعدی محصولات Clio فکر می‌کنیم – داشتن مجموعه‌ای از متخصصان حقوقی واقعاً پرشور و با فناوری در استرالیا برای شریک شدن. نیوتن گفت.

رقابت جدید برای LEAP

گسترش Clio به استرالیا رقابت جدیدی را به بازاری می آورد که مدت ها تحت سلطه آن بود جهشکه بزرگترین شرکت مدیریت عمل در آن کشور است که در سال 1992 در آنجا تاسیس شد.

در مصاحبه ای در سال گذشته، ریچارد هوگو-هامن، رئیس اجرایی LEAP به من گفت که LEAP دارای 61000 کاربر در سراسر جهان از جمله در ایالات متحده است و درآمد ماهانه متعهد سالانه بیش از 172 میلیون دلار است که آن را به یکی از بزرگترین شرکت های نرم افزاری حقوقی مستقل در جهان تبدیل می کند.

LEAP متعلق به کریستین بک، سرمایه گذار و کارآفرین استرالیایی که شرکت او، Australian Technology Innovators Pty Limited، همچنین مالک شرکت فناوری قانونی است. InfoTrack و شرکت مدیریت تمرین Smokeball.

اما با وجود تسلط LEAP در استرالیا، هیچ مشتری از آن راضی نیست. همین هفته گذشته در لینکدین. وکیلی که مشتری LEAP است یک پست منتشر کرد که در آن او التماس می کرد: “آیا ،ی می تواند به من کمک کند تا از چنگال LEAP فرار کنم …. خواهش می کنم!” او اظهار داشت که علیرغم اینکه در یک دوره آزمایشی شش ماهه بازپرداخت پول را لغو کرده بود، به یک قرارداد سه ساله بسته شده است.

نیوتن گفت که طی شش ماه گذشته، زم، که کلیو پایه های توسعه خود را در آنجا پی ریزی کرده است، استقبال بسیار مثبتی از شرکت دیده شده است.

او گفت: “و این همه از مصرف کننده نهایی، حرفه ای حقوق، تا شبکه مشاوران فناوری حقوقی که در استرالیا وجود دارد و حتی تنظیم کننده ها و انجمن های حقوقی در استرالیا هستند.” بنابراین من فکر می کنم اشتها و تقاضای قابل توجهی برای Clio برای آمدن به بازار استرالیا وجود دارد و ما واقعاً هیجان زده هستیم که با اعلام امروز خود به این تقاضا پاسخ دهیم.

همان پلتفرم، مرکز داده محلی

پلتفرمی که Clio در استرالیا ارائه می کند، تقریباً مشابه آنچه در ایالات متحده ارائه می دهد، از جمله Clio Manage و Clio Grow خواهد بود.

گفته می‌شود، جنبه‌های خاصی از پلتفرم، مانند حسابداری و گزارش‌دهی اعتماد، برای انطباق با ا،امات رویه استرالیا و انجمن‌های حقوق منطقه‌ای طراحی می‌شوند.

همچنین، Clio در حال افتتاح یک مرکز داده محلی است تا داده های مشتریان در استرالیا باقی بماند. این همچنین به ارائه عملکرد سریعتر برای کاربران استرالیایی کمک می کند.

در زمان راه اندازی، Clio Payments در دسترس نخواهد بود، اما نیوتن گفت که انتظار دارد این ویژگی به زودی پس از راه اندازی در دسترس قرار گیرد.

نیوتن گفت که کلیو در حال حاضر مشتری، در استرالیا دارد و او انتظار دارد که رشد بیشتر، حداقل تا حدی، به صورت ارگ،ک و دهان به دهان اتفاق بیفتد.

او افزود، با این حال، برای تسریع بیشتر رشد در آنجا، Clio در حال سرمایه گذاری روی کارکنان محلی برای فروش، پشتیب، و موفقیت مشتریان است که پویایی بازار حقوقی محلی و نیازهای وکلای محلی را درک می کنند.

نیوتن گفت: “رهبری دنیس واقعاً به فراهم ، زمینه های زیادی برای این تیم جدید از نظر جنبه های منحصر به فرد بازار استرالیا کمک خواهد کرد.”

Clio همچنین مهندسان و توسعه دهندگان نرم افزار محلی را در استرالیا استخدام کرده است تا در طراحی و توسعه بیشتر محصول برای رفع نیازهای بازار قانونی آنجا کمک کنند.

این شرکت گفت که قیمت کلیو در استرالیا تقریباً مطابق با قیمت های آمریکای شمالی خواهد بود.

نیوتن گفت که دفتر جدید کلیو در استرالیا به پایگاهی تبدیل خواهد شد که کلیو از آنجا به دنبال گسترش گسترده تری در سراسر APAC خواهد بود.

این استراتژی مشابه استفاده کلیو از دفتر خود در دوبلین خواهد بود در سال 2013 افتتاح شد، به ،وان پایگاهی برای گسترش آن در اروپا، خاورمیانه و آفریقا.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/01/clio-goes-down-under-expanding-into-australia-with-new-office-and-data-center-to-support-apac-growth.html