دسته‌ها
اخبار

FastTrack CounselLink پارادایم پرداخت ها را تغییر می دهد، پرداخت وکیل خارجی در عرض دو روز، در حالی که تیم های داخلی 90 روز فرصت دارند تا فاکتورها را بررسی کنند.


یک محصول جدید امروز از پلتفرم مدیریت بخش حقوقی LexisNexis CounselLink می تواند پارادایم نحوه پرداخت دپارتمان های حقوقی به وکیل خارجی را تغییر دهد، شرکت های حقوقی را قادر می سازد تا پرداخت ها را ظرف دو روز پس از تایید فاکتور اولیه دریافت کنند، در حالی که به شرکت ها اجازه می دهد تا 90 روز به طور کامل تر فاکتورها را بررسی، پردازش و تامین مالی کنند.

CounselLink امروز نسخه جدیدی از CounselLink FastTrack را معرفی می‌کند، سرویسی که پرداخت‌ها را به مشاوران خارجی تسریع می‌کند و در عین حال به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا ترا،مه خود را با نگه‌داشتن وجوه طول،‌تر تقویت کنند.

این سرویس از یک شریک بانک خارجی استفاده می کند، بانک ملی شهر، که فاکتورهای شرکت های حقوقی را ظرف دو روز پس از تایید اولیه پس از بررسی اولیه، پرداخت می کند، در حالی که به شرکت ها اجازه می دهد تا حدا،ر 90 روز در حین بررسی و پردازش فاکتور، مبلغ پرداخت را تامین کنند.

در حالی که CounselLink قبلاً نسخه‌ای از این سرویس را بر اساس صورت‌حساب فردی ارائه می‌کرد، نسخه امروزی به شرکت‌ها و شرکت‌های آنها اجازه می‌دهد تا آن را برای همه فاکتورها به ،وان بخشی از روابط مداوم خود تنظیم کنند.

FastTrack بر اساس تامین مالی زنجیره تامین در سایر صنایع مدل شده است، اما اولین مورد برای صنعت قانونی است. و رادرمنمدیر اتحادهای استراتژیک در LexisNexis، هفته گذشته طی یک جلسه توجیهی به من گفت.

بدون هزینه برای اداره حقوق

خدمات هیچ هزینه ای برای شرکت ندارد. در واقع، CounselLink می‌گوید که در واقع با حذف درخواست‌های صورت‌حساب فروشنده و تمرکز مجدد تیم‌های حساب‌های پرداختنی بر روی وظایف با ارزش بالاتر، در پول آنها صرفه‌جویی می‌کند. شرکت‌ها همچنین می‌توانند از وجوه انباشته سود ،ب کنند و از CounselLink اعتبار ،ب کنند که می‌تواند برای اشتراک‌های CounselLink یا سایر خدمات اعمال شود.

شرکت‌های حقوقی که برای ثبت‌نام در این برنامه انتخاب می‌کنند، هزینه خدمات کمی را پرداخت می‌کنند، در ازای آن می‌توانند ظرف دو روز کاری پس از تأیید فاکتور، پرداخت‌ها را دریافت کنند. این پتانسیل را دارد که جریان نقدی شرکت ها را بهبود بخشد، سرمایه در گردش را باز کند و درخواست های صورتحساب را حذف کند و در عین حال روابط بانکی موجود شرکت را حفظ کند.

هزینه خدمات به صورت درصدی از مبلغ فاکتور مح،ه می شود، اما در کل یک درصد مشخص نیست. در عوض، بانک کارمزد را بر اساس اعتبار شرکت و مدت زمان نگهداری پول تعیین می کند. رودرمن گفت که در فاکتور 15000 دلاری، هزینه تقریباً 450 دلار خواهد بود.

بخشی از این کارمزد به بانک، بخشی به CounselLink و بخشی به مشتری شرکتی در قالب اعتباری که می‌تواند در مقابل خدمات CounselLink اعمال شود، می‌رود.

رادرمن گفت که FastTrack برای رسیدگی به مشکلاتی که هم مشاوران شرکتی و هم شرکت های حقوقی با آن مواجه هستند، در نظر گرفته شده است. برای مشاور شرکتی، آنها اغلب در تنگنا هستند که می خواهند برای بررسی دقیق صورتحساب ها وقت بگذارند، در حالی که از بخش مالی داخلی خود برای حفظ جریان نقدینگی و صرف بودجه احساس فشار می کنند.

برای شرکت‌های خارجی، آنها می‌توانند پرداخت‌های خود را برای ماه‌ها در قانون شرکت‌ها قفل‌شده ببینند، که گاهی شکاف‌های زیادی بین زمان ارائه خدمات و دریافت پرداخت ایجاد می‌کند.

اکنون بخش حقوق می‌تواند بگوید، ما می‌د،م که می‌خواهید به سرعت حقوق دریافت کنید و می‌د،م که در این فرآیند یک گلوگاه هستیم، بنابراین ما این را تنظیم می‌کنیم و اگر تصمیم گرفتید در آن شرکت کنید، می‌تو،د دریافت کنید. رادرمن گفت.

در همان زمان، مشاور عمومی می‌تواند به مدیر مالی مراجعه کند و بگوید، می‌دانم که هر چه بیشتر پول نقد را نگه داریم، کمتر باید وام بگیریم. برای این منظور، من همه شرکت‌هایم را در یک برنامه پرداخت سریع قرار داده‌ام که در آن می‌تو،م پول خود را برای چند ماه بیشتر نگه داریم.»

در مواردی که بررسی صورتحساب مشکلی را پیدا کند و حقوق موسسه حقوقی قبلاً پرداخت شده باشد، چه اتفاقی می‌افتد؟

رودرمن گفت که بررسی اولیه مشکلات زیادی را در بر خواهد داشت، زیرا شامل بررسی خودکار با استفاده از موتور قو،ن CounselLink و بررسی اولیه توسط مشتری است. اما اگر بعداً در مورد پرداخت اختلاف وجود داشته باشد، شرکت و شرکت آن را به طور جداگانه یا در فاکتور بعدی حل می کنند.

Fasttrack از 18 مه برای مشتریان CounselLink در دسترس خواهد بود. ثبت نام هزینه ای ندارد.

تصویر برجسته توسط محمد حسن از جانب پی،ابای.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/05/counsellinks-fasttrack-changes-the-payments-paradigm-paying-outside-counsel-within-two-days-while-in،use-teams-get-90-days-to-review-invoices.html