دسته‌ها
اخبار

On LawNext: Wolters Kluwer VP Abhishek Mittal در مورد مدیریت داده و تعالی عملیاتی


به ،وان معاون، داده ها و تعالی عملیاتی، در Wolters Kluwer، آبیشک میتال مسئول ایجاد تحول در ،ب و کار و نوآوری محصول جدید با تعبیه تصمیم گیری مبتنی بر داده در فرآیندهای عملیاتی اصلی است. او تیم جه، بزرگی از مهندسان فرآیند، متفکران طراحی، دانشمندان داده و متخصصان حوزه را رهبری می‌کند تا راه‌حل‌های تخصصی را برای فرآیندهای داخلی و محصولات جدید توسعه دهند.

در سال 2021، گروه هوش تجاری Wolters Kluwer، او را به دلیل رهبری او در توسعه و پیشرفت فناوری هوش مصنوعی که محصولات Wolters Kluwer مانند LegalVIEW BillAnalyzer را هدایت می‌کند، برنده جایزه تعالی هوش مصنوعی معرفی کرد، که او به شرکت کمک کرد تا حق اختراع دریافت کند. بینش پیش‌بینی‌کننده LegalVIEW. تبدیل هوشمند فاکتور؛ و مدیریت چرخه عمر قرارداد ماتریس CLM.

میتال در این ،مت از LawNext به من می‌پیوندد تا درباره چگونگی ،یب تجزیه و تحلیل داده‌ها و برتری عملیاتی در توسعه محصولات جدید بحث کند. او همچنین درباره نحوه رهبری و مدیریت یک تیم جه، از متخصصان مختلف صحبت می کند که شامل متخصصان داده و فناوری در کنار کارشناسان موضوع حقوقی می شود – گروه هایی که ممکن است در مورد مشکلات به روش های مختلف صحبت کنند و ایده های متفاوتی در مورد نحوه حل آنها داشته باشند.

از حامیان مالی خود تشکر می کنیم

این ،مت از LawNext سخاوتمندانه توسط حامیان مالی ما ممکن شده است. ما از حمایت آنها قدرد، می کنیم و امیدواریم آنها را بررسی کنید.

  • استفاده کنید، پلت فرم بانکداری ،ب و کار آنلاین که به طور خاص برای شرکت های حقوقی انفرادی و کوچک طراحی شده است.
  • الگو، خانه پلتفرم های مدیریت تمرین است تمرین پلنگ، Bill4Time، MerusCase و لولی لاو; پلت فرم پرداخت الکترونیکی سرفصل; و نرم افزار حسابداری قانونی کتاب های اعتماد.
  • Sage Timeslipsکه نزدیک به چهار دهه مورد اعتماد شرکت‌های انفرادی و کوچک است، عملکرد قوی، گزارش‌های قابل تنظیم و توانایی ضبط زمان و هزینه‌ها را در حال حرکت ارائه می‌دهد.

اگر از گوش دادن به LawNext لذت می برید، لطفاً هرجا که به پاد،ت گوش می دهید، نظر خود را برای ما ارسال کنید.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/05/on-lawnext-wolters-kluwer-v-p-abhishek-mittal-on-data-management-and-operational-excellence.html