دسته‌ها
اخبار

Spellbook، یک «هوش مصنوعی» برای پیش نویس قرارداد در Word، 10.9 میلیون دلار از Moxxie، تامسون رویترز، و دیگران جمع آوری کرد.


کتاب هجی، شرکتی که قبلا به نام رالی قانونیو محصولش از GPT-4 و سایر مدل‌های هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به پیش‌نویس قرارداد و بررسی مستقیم در Microsoft Word استفاده می‌کند، 10.9 میلیون دلار برای استخدام، توسعه و توسعه جمع‌آوری کرده است.

تامین مالی توسط Mo،ie Ventures، با مشارکت از تامسون رویترز سرمایه گذاری، اینویا کپیتال، صندوق LegalTech، Bling Capital و دیگران.

همراه با اخبار مالی، این شرکت تغییر نام تجاری خود را از Rally Legal به Spellbook اعلام کرد. Spellbook قبلاً نام محصول پیش نویس قرارداد هوش مصنوعی این شرکت بود سپتامبر گذشته راه اندازی شد. سایر محصولات رالی از جمله a مجموعه مدیریت شرکت حقوقی، فعال باقی می ماند و با هوش مصنوعی Spellbook ،یب می شود.

اسپل‌بوک می‌گوید که محصولش اولین کمک‌کننده هوش مصنوعی مولد برای وکلا بود که به صورت تجاری راه‌اندازی شد. از GPT-4 و دیگر مدل‌های زبان بزرگ (LLM) با تنظیم دقیق استفاده می‌کند تا متخصصان حقوقی را قادر می‌سازد تا قراردادها را تا چهار برابر سریع‌تر پیش‌نویس و بررسی کنند. این محصول مستقیماً در Microsoft Word کار می کند.

گفت: “Spellbook بر توانمندسازی وکلا با ابزارهای هوش مصنوعی متمرکز است که بدون زحمت به آنها در طول کار عادی کمک می کند.” اسکات استیونسون، بنیانگذار و مدیرعامل. واضح است که هوش مصنوعی اساساً هر صنعت را متحول خواهد کرد، و تقاضای انفجاری که برای Spellbook دیده‌ایم آشکار می‌سازد که رویکرد ما عملی شده است.

تامارا استفنسمدیر عامل T،mson Reuters Ventures گفت که این سرمایه گذاری با تعهد صندوق او به سرمایه گذاری در فناوری برای کمک به تسریع نوآوری در کاربردهای هوش مصنوعی مولد مطابقت دارد.

استفنز گفت: “ما هیجان زده هستیم که در Spellbook سرمایه گذاری کنیم و از کار آن در جهت افزایش بهره وری در بخش حقوقی حمایت کنیم.” تامسون رویترز قصد دارد کاربرد فناوری هوش مصنوعی مولد Spellbook را در محتوای معتبر و پیشرو در صنعت ما برای ارائه ارزش مشتری بررسی کند.

این شرکت گفت که Spellbook در حال حاضر توسط بیش از 600 تیم حقوقی استفاده می شود و 53000 مشتری بالقوه دیگر برای لیست انتظار ثبت نام کرده اند.

استیونسون: “این بودجه به سرعت Spellbook را به جلو می برد.” در یک پست وبلاگ نوشت. ما امسال تعداد تیم خود را دو برابر خواهیم کرد. ما مهندسان، کارشناسان هوش مصنوعی، وکلا و متخصصان محصول را برای کمک به لیست انتظار خود استخدام خواهیم کرد. …

مهمتر از همه، این به م،ای سرعت بخشیدن به نوآوری و توسعه عملکردهای جدید گسترده برای مشتریان ما خواهد بود.


منبع: https://www.lawnext.com/2023/05/spellbook-an-ai-copilot-for-contract-drafting-in-word-raises-10-9m-from-mo،ie-t،mson-reuters-others.html