دسته‌ها
اخبار

Lawmatics یکپارچه سازی MyCase را اضافه می کند (2022)


Lawmatics یک مدیر ارتباط با مشتری (CRM) است که به طور خاص برای شرکت های حقوقی ساخته شده است. ا،ر وکلا آن را به دلیل ابزارهای اتوماسیون با استفاده آسان و توانایی آن در ردیابی تلاش های بازاریابی در بالای میزان جذب مشتری می شناسند. با این حال، در بازار فعلی، به توانایی خود برای مستقل ماندن نیز علاقه مند است.

در حالی که بسیاری از CRM ها با نرم افزار مدیریت قانون خاص در هم تنیده شده اند، Lawmatics بر گسترش دامنه خود تمرکز دارد. اخیراً آنها ادغام هایی را با Clio، Filevine، PracticePanther، Rocket Matter و Smokeball راه اندازی کرده اند. این ادغام ها، همانطور که کاربران متوجه می شوند، فقط به نام نیستند. و اکنون، آنها MyCase را به لیست در حال رشد خود اضافه می کنند.

سارا بوتورف، معاون رشد در Lawmatics، می‌گوید که آنها این یکپارچه‌سازی‌ها را ایجاد می‌کنند زیرا «به دنبال برآورده ، نیازهای مشتریان خود هستند». با افزودن اینکه آنها «عاشق بودن را دوست دارند»، که LPMS کاربرانشان به آن علاقه دارند. این به کاربران Lawmatics اجازه می‌دهد تا تعیین کنند کدام LPMS برای تمرین آنها بهتر عمل می‌کند نه اینکه در یک پلتفرم نه چندان ایده‌آل قرار بگیرند.

این تمرکز روی مشتری را می توان در گروه های فیس بوک که در اطراف ادغام های خاص ظاهر شده اند مشاهده کرد. تیم Lawmatics اغلب با مشتریان خود در انجمن‌هایی مانند انجمن‌های غیررسمی بحث می‌کند گروه Smokeball + Lawmatics. مت اشپیگل، مدیرعامل Lawmatics، حتی اخیراً یک پرسش و پاسخ زنده در این سایت برگزار کرد گروه عضو حقوق شناسی.

ویژگی های حقوق شناسی

از دیدگاه کاربر، به راحتی می توان فهمید که چرا حقوقدانان می خواهند Lawmatics تا حد امکان به LPMS آگنوستیک باقی بماند. ویژگی های بسیار قابل اعتمادی دارد که از یک CRM انتظار می رود. همچنین برخی از ویژگی های به سختی یافتن را ارائه می دهد که آن را از بسیاری از رقبای خود پیشی می گیرد.

از دیدگاه استاندارد CRM، Lawmatics خود را با مدیریت پروژه، ایجاد سند و ویژگی‌های eSignature متمایز می‌کند. دارای یک برد کانبان است که به راحتی با انبوهی از ماشه ها و اقدامات خودکار می شود. و به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی در یک نگاه یک موضوع خاص در چه مرحله ای از چرخه حیات قرار دارد، ردیابی کنند. علاوه بر این، دارای یک راه حل اتوماسیون سند بدون کد است که مستقیماً در سیستم تعبیه شده است. به این م،ی که کاربران می توانند به سرعت از قابلیت یکپارچه eSignature برای ارسال و دریافت سریع نامه های نامزدی استفاده کنند.

با این حال، قانون شناسی فقط یک راه حل استاندارد CRM نیست. آنها به مشتریان خود گوش می دهند و به طور مداوم ویژگی هایی را اضافه می کنند که به ایجاد رابطه عالی بین وکلا و مشتریان کمک می کند. آنها متوجه شدند که برخی از کارها و صورتحساب قبل از جذب یک مشتری به ،وان مشتری انجام می شود. بنابراین، آنها اخیرا یک ویژگی صورتحساب و پرداخت الکترونیکی را به سیستم خود اضافه ،د. به طور مشابه، به اشتراک گذاری اسناد و مکاتبات اغلب قبل از انتقال پرونده به طور کامل به سیستم مدیریت امور شرکت اتفاق می افتد. بنابراین یک پورتال مشتری در اوایل سال جاری در پلتفرم بافته شد.

به جای سرگرد، در مدیریت موضوع، Lawmatics به آنچه بهترین انجام می دهد پایبند است: مدیریت ارتباط با مشتری. آنها تشخیص می دهند که وکلا پرونده های خود را به روش های بسیار متنوع مدیریت می کنند. بنابراین، آنها به راه‌اندازی ادغام با برخی از پلتفرم‌های محبوب‌تر LPMS در بازار ادامه می‌دهند.

ادغام حقوق با MyCase

برای ،، که تاریخچه Lawmatics را می دانند، ادغام MyCase مدت زیادی است که در راه است. مدیرعامل Lawmatics نیز MyCase را راه اندازی کرد (و فروخت). می توان فکر کرد که پلتفرم های آنها با هم کار می کنند و به خوبی بازی می کنند. اما هیچ یک از این دو شرکت بدون پیش‌اندیشی زیاد، خود را وارد یکپارچگی نمی‌کنند.

با این حال، این ادغام منطقی است. MyCase، در هسته خود، یک سیستم مدیریت قانون است. و Lawmatics، حتی با زمان و قابلیت های صورتحساب خود، بر مدیریت روابط مشتری متمرکز است. کاربران به‌طور فزاینده‌ای درخواست می‌کنند که این بخش‌ها از شیوه‌هایشان مشبک شوند. و Lawmatics به ،ه خود می خواهد تا حد امکان به کاربران خود حق انتخاب بدهد.

علاوه بر این، و مهمتر از آن، مشتریان ایده آل آنها به طور قابل توجهی همپوش، دارند. اگر به تمرکز Lawmatics بر روی مشتریان خود برگردیم، کاربران احتمالاً به طور خاص این ادغام را درخواست کرده اند. و این کاربران فقط یک ادغام یک طرفه را نمی خواستند که آنچه را که به اشتراک گذاشته می شد محدود کند. نه، آنها عمق می خواستند.

اخیراً، Zack Glaser، مشاور فنی حقوقی، با مت اشپیگل، مدیر عامل Lawmatics به گفتگو نشسته است تا در مورد اینکه چقدر این یکپارچگی عمیق است، صحبت کرد. او می‌گوید که در میان چیزهای دیگر، حتی می‌توانند فیلدهای سفارشی را از هر پلتفرم به اشتراک بگذارند. برای ،ب اطلاعات بیشتر به ویدیوی زیر نگاه کنید.

مصاحبه با حقوق شناسی

چگونه آن را دریافت کنیم

اگر می‌خواهید درباره ادغام Lawmatics + MyCase اطلاعات بیشتری ،ب کنید، به ادامه مطلب بروید Lawmatics.com. اگر قبلاً کاربر Lawmatics + MyCase هستید، می‌توانند به شما کمک کنند ادغام را روشن کنید. اگر قبلاً کاربر Lawmatics نیستید، می‌تو،د بیشتر بخو،د و حتی یک نسخه نمایشی از این پلتفرم دریافت کنید.

آ،ین به روز رس، در 11 نوامبر 2022


منبع: https://lawyerist.com/news/lawmatics-integrates-with-mycase/