دسته‌ها
اخبار

MyCase Embeds LawPay ePayments (2022)


همانطور که در مقاله قبلی اشاره کردیم، LawPay (یا به طور خاص تر، AffiniPay) اخیرا MyCase را ،یداری کرد. این حرکت چیزهای زیادی در مورد جهت سرمایه گذاری در فناوری حقوقی به طور کلی می گوید. و اجرای این ازدواج حکایت از جهت گیری سکوها دارد. MyCase، به جای ایجاد یک ادغام عمیق دو طرفه (همانطور که ممکن است تصور شود)، یک گام فراتر رفت. بنابراین، آنها عملکرد LawPay را مستقیماً در پلتفرم MyCase گنجاندند.

اخیراً، به نظر می‌رسد این جایی است که شرکت‌های فناوری قانونی در حال رفتن هستند – و کاربران از آنها می‌خواهند که بروند. ادغام ها در مورد انتقال ساده اطلاعات به جلو و عقب کمتر و کمتر می شوند. اکنون، همانطور که در این مشارکت می بینیم، کاربران درخواست می کنند که بتوانند از عملکردهای یک پلتفرم در داخل پلتفرم دیگر استفاده کنند.

LawPay در MyCase تعبیه شده است

عملکرد LawPay اکنون به طور کامل از داخل MyCase قابل دسترسی است. کاربران برای انجام تراکنش، ارسال فاکتور یا حتی ذخیره یک کارت اعتباری در صندوق، نیازی به ،وج ندارند. نیازی به نگه داشتن هر دو پلت فرم در طول روز نیست. اگر وکیلی بخواهد کارت اعتباری را در صندوق ذخیره کند، می‌تواند از طریق MyCase این کار را انجام دهد. به همین ترتیب، اگر بخواهند یک صفحه پرداخت سفارشی ایجاد کنند، نیازی به رفتن از طریق LawPay نیست. به سادگی صفحه را در MyCase ایجاد کنید.

علاوه بر این، به ،وان یک برنامه جاسازی شده، اطلاعات LawPay در MyCase قابل دسترسی است. این بدان م،ی است که وکلا می توانند گزارش های با کیفیت بالاتری را اجرا کنند و شاخص های عملکرد کلیدی (KPI) خاص تری را دنبال کنند. با مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) داخلی MyCase، کاربران به راحتی می توانند ارزش بازاریابی خود را بدون توسل به نرم افزارهای شخص ثالث پیگیری کنند.

اخیراً با MyCase به گفتگو نشستم تا ببینم این عملکرد تعبیه شده چگونه است. کاربران LawPay قبلاً با این عملکرد آشنا هستند، فقط در پلتفرم MyCase تحویل داده می شود. برای مشاهده بیشتر ویدیوی زیر را ببینید.

ویدئوی نمایشی

چگونه می توان آن را دریافت کرد

برای یادگیری بیشتر آماده اید؟ بررسی کامل ما از MyCase را بررسی کنید. در آنجا نظرات انجمن، دموهای اضافی، نمودارهای ویژگی‌ها و موارد دیگر را خواهید یافت. به یاد داشته باشید که مش،ین Lawyerist از طریق مزایای Affinity که توسط شرکای ما ارائه می شود، تخفیف بیشتری دریافت می کنند.

آ،ین به روز رس، در 17 نوامبر 2022


منبع: https://lawyerist.com/news/mycase-embeds-lawpay/